Gripen a či americký šrot F-16, ktorý Afgánci v sandáloch prakmi zostreľujú, no tfuj!
A na Slovensku ešte nejakí vojenskí letci aj sú v prevádzke? No, teda ....
Gripen a či americký šrot F-16, ktorý Afgánci v sandáloch prakmi zostreľujú, no tfuj!
A na Slovensku ešte nejakí vojenskí letci aj sú v prevádzke? No, teda ....
Vďaka za pozvanie.
Bez slov .... priznám sa smiechu som sa nezdržala.... kreatívna kontroverza.
malinova, v tomto štáte kolabuje všetko, je len otázkou času az začnú kolabovať vod.elektrárne ..... školstvo v rozklade i mravnom nielen didaktickom ....
Lekári majú tiež svoj diel viny ako trebárs i učitelia.
A zase never, že na Západe je Slnko teplejšie. Tam to upadá tiež .....
Dík za sprostredkovanie, nelichotivé i keď len všeobecné konštatovanie.
Neodpustím si, to je tá liberálna ekonomika ....
Už to preháňate!
Čo má Richter s tými mŕtvymi opatrovateľkami .... sa spamätajte, voči opodstatnenej, vecnej, konštruktívnej kritike nemám nič i podporím, ale k zlomyseľnému tliachaniu mám výhrady a vedzte, také zlomyseľnosti Vás nie sú hodné.
Premiér je taký, aký je, bezchybný nie je a akosi stráca tempo. Ale kiska je zlosyn a patrí do temnice, guľu s reťazou na nohu ....
Zdravím, pani opatrovateľka,
Vaša práca nie je ľahká, iste psychicky a v niektorých prípadoch i fyzicky náročná.
Som Vám povďačná za informácie, občas v rámcii "zvedavosti" preleziem rôzne fóra opatrovateliek a neveriacky čítam o neblahých skúsenostiach v rodinách, ale najmä v styku s prac.agentúrami.
A tuto, hľa, nadšenie. Tak mi dovoľte zaželať Vám, aby Vás ten elán nevyprchal. Čo si zdravý človek môže viac priať, ako prácu, ktorá ho baví a napĺňa.
Veľa šťastia a nech sa darí i naďalej!
Však tí poliaci z EÚ žijú, niet vari inej krajiny v tom zaprášenom spoločenstve, ktoré by malo také výhody ako poliaci a to ešte kopú tunel usa.
Buchláková zase trepete ... to jadro nemá obsah, iba kontúry ... tak nestresujte!
Babiš sa k zásadným a závažným otázkam nevyjadroval, ale česi € prijmu, migrantov tiež, však už teraz migranti v babišfirmách tvoria 1/3 zamestnancov, presnejšie agentúrni zamestnanci za min.mzdu.
Babiš z EÚ žije a ako MF tvrdo a brutálne ničil konkurenciu.
Korporátky preberajú vlády a nacionalisti budú udržiavať "poriadok", šíriť strach a rozvrat.
Nastupuje vláda 1%, ktorá sa zodpovedá 0,01%
Srdečná vďaka za bližší pohľad na daný "problém", ktorý nebol naším. Naši si verili, vedomí si, že konajú sprrávne a čas im dal za pravdu.
Mohli by sme oslavovať, že i malý národ môže s hrdo vztýčenou hlavou zvoniť na zvon vo svetovej zvonici.
Žiaľ, dnes to už akosi neplatí. Odborníci s vlasteneckou dušou sa nám akosi vytratili.
Skutočne pri pozeraní tv som cítila hrdosť a vďačnosť , ktorú som nepociťovala ani pri zisku titulu majster sveta v hokeji. Slovami to ťažko vyjadriť.
Ďakujem i touto cestou všetkým, ktorí sa na tomto diele, výstave umu a tvorivosti, podieľali.
A šák oni presadzujú, netreba veriť, ako ich prezentujú.
Nič nové, to už Rakušania prežili.
Bohužiaľ, Sebastian Kurz je frantík Macron a ten škrtá, škrtá a bohatí sa vytešujú .... aj Trump chcel chudobným uľaviť .... bohatým sa ušlo, chudoba zase bez zdrav.poistenia ...
Reči, rečičky .....
Dík, rada sa podelím, keď niečo viem.
Možno niekto má širšie vedomosti a či doplňujúce a skladačku by sme zložili a dozvedeli sa i viac.
Ty môj ateista, tvrdenie odsúdeného mafiána proti tvrdeniu síce hochštaplera, ale no, občana so zaujímavým osudom, jemne, aby som neurazila...... basa nehrozí, ale asi mu chcel niekto dať na vedomie, že nie je a nebude v bezpečí a trocha mu strpčiť už i tak trpký osud.
Vieš, možno v tej base by mal pokoj, chalan osprostený ani netušil do čoho sa namočil.
Veď je to úplne jedno .... peňazovody vysychajú, ešte treba vydolovať zvyšky a potom prídu na rad občania.
Babiš je expert na štátne ..... aj v Nemecku ho zbožňujú ako blchu v kožuchu.
Ale Okamura japonsko-kórejský Čech už Babišiovi tri podmienky predložil a asi sa dohodnú, nočná múra s každým len, aby mal z čoho cicať.
Politici by sa mali zobudiť. Už im odzváňa.
Terakota, nenapísal, že tie kilisy staval Potemkin .... čo sa hneď paprčíš, keď s tebou niektto na 100% nesúhlasí? Pôsobí to agresívne
Ešte sa doplním .... s Ruskom o odpredaji jednali: Rezeš, Flašík i Ducký .... ale i Peter Steinhubel ... a potom vstúpila Forza s Kováčikom (zaujímavý vzostup učňa z pohostinstva), ktorý dnes koketuje s Veoliou, "strážkyňou slov.vody".
Zabudni..... Rusko má rodinu, bude čušať ....zvlášť teraz, keď tie isté kruhy, dorastenci, dnes dorástli a začínajú opäť mátožiť.
Hľadajte DPsych. Sylvia Klaus - Volz
Bola to zrejme nastrčená osoba hol.skupiny CME.
V čase vzniku Markízy podľa platnej legislatívy nemohol zahr.investor vstupovať do televízie ..... Rusko licenciu získal vďaka Gašparovičovi. Rusko bol len mečiar.mládežník, ktorý teraz býva, čuduj sa svete u Kočnera, ktorému vraj podpísal zmenky za 69 mil.
A najzaujímavejšie, 50% podiel Volzovej kúpil Ján Kováčik z bb .... úsudok si spravte sama a ten Kováčik, tichý sponzor župana maroška, predal svoj podiel vlastne zriaďovateľovi CME. CME mala i zrejme fiktívne zmenky vyplatiť Kočnerovi.
Odporúčame