Odpoveď pre pána Juraja Paškuliaka
Nepoznám spomínaného pána Paškuliaka a ani Naomi Wolf, iba Naomi Klein.
Blogy som prečítala s istým odstupom, nebudem sa vyjadrovať.
Píšete, cit.: "Verím v svet, v ktorom môžu byť ženy a muži priatelia."
Milá marbi, ja v takom svete žijem. Vážim si mužov v svojom svete, dávam im to ma vedomie, prehliadam nedostatky, poukazujem na ne s citom, aby som neranila, vždy ochotná pomôcť a oni mi oplácajú rovnakou mincou.
Z tváre do tváre som sa ešte s egomaniakom, nabubralým znalcom mojej hlavy i myšlienok nestretla. Ale poznám takých. Z úkrytu sype hnoj a lieči si osočovaním svoje mindráky.
Ale keď sa mu uľaví, nech aj vidlami prehadzuje.
A za všetkým hľadaj ženu, klasik by zašvitoril.
Žena žene je nepriateľom a ja neverím, že sa to zmení.
Milá marbi, uvedomujete si silu slova, poznáte jeho význam a viete tie správne slová do viet skladať.
Čo vyjde z Vášho pera, nie je lacnota púťovej atrakcie, ale torta plná ovocia poznania.
Rozvíjajte sa a meňte svet okolo seba, veľa šťastia!