Dôchodcovský kôš a pohodených 300 000 eur
Dôchodkový kôš, čítam prvýkrát, ale iste to bude hlúposť od tzv.liberálnych ekonómov, ako kadejaké iné "vylepšenia."
Už v 2008 Brocka prehlásil, že dôch.reforma z 2004 je úplná katastrofa. Pritom asistoval, tak asi vie.
Ľudia, ktorí väčinu produktívneho veku odpracovali pred 89 mali mať podiel na majetku, ktorý bol v tom čase vytvorený a po 89 zničený a či odpredaný. Malo to byť zohľadnené vo výške ich starobného dôchodku.
Nuž, ktože by sa takými taľafatkami zaoberal? Však nakoniec zaúradovala propaganda typu komunisti iba kradli.
Vrcholom bolo i to, že týmto ľuďom ešte ponúkli byty k odkúpeniu, hoci si ich odpracovali.
Bolo by toho viac, ako i vykradnutý účet soc.zabezpecenia vytvorený ešte pred 89 ....
K tomu machrovi z bb, hrdí sa geroj, že eurofondy nechce a pritom ich bezostyšne poberá zo ŠR ani okom nemrkne.
Ľudia sa nie a nie zobudiť, aby vzali veci do vlastných rúk, už to dlho nepotrvá, nebude ani na výplatu stávajúcich dôchodkov.
Stredovek a ešte i niečo horšie.