Natália Blahová, plniaca agendu .... po skončení Gymnázia J.Hollého v TT pracovala ako družinárka ....sa mi zdá, ale overím si to. Jej neverím ani pozdrav ....
Natália Blahová, plniaca agendu .... po skončení Gymnázia J.Hollého v TT pracovala ako družinárka ....sa mi zdá, ale overím si to. Jej neverím ani pozdrav ....
MneTebeazaseMne, duša moja prepichnutá, v tejto oblasti som laik.
Ak bolo podané trestné oznámenie a vec doličná sa stala, tak vyšetrovateľ musel konať a keďže sa to hystericky zmedializovalo aj prokurátor sa chcel blysnúť .....
Mne sa postup, aký zvolila pani morálna hnusí, to dievčisko mala chrániť, ona ho predhodila ako kus dreva.
Nikdy som s omamnými látkami neexperimentovala, ale zažila som takého úbožiaka,
Ako žena, po takom zviditeľnení by som asi chodila kanálmi, ak by som to vôbec psychicky zvládla.
Verejne prepierať také záležitosti je dehonestujúce a devastujúce. A ak je pravda, čo píše bloger a ja nemám dôvod mu neveriť, tak ju veľmi sprostým spôsobom využili, čo jej asi na pohode nepridá a v tom kanáli skončí tak či tak.
Koľko prac.rodín má k dispozícii také peniaze pre svoje deti, aké štát=všetci občania, vynaložili na jej liečbu? A zbytočne
Tak nech jej to zaplatí pani morálns s podarenou mamičkou.
Niečo sa mi marí, že pani morálna písala do Bruselu i OSN.
Pán Fábry, veľmi ste mi nepomohli, ale ďakujem za odpoveď.
Pátrať nebudem. Mám svoje zdroje a Vás.
Uf, pán Murín, spustili ste ako guľomet, bez okolkov priamo na cieľ.
Žiaľ, v takej poprekrúcanej dobe žijeme, kde mafián, kupliar, narkoman sú veľaváženými občanmi ......
Bolo to nechutné divadlo
a ak to dievča skončilo, ako píšete, tak v "masážnom salóne", v ktorom "tichým spoločníkom" asi bude multiocko.
Iste už pani morálna píšuca kade-tade spokojnosťou srší.
Je to des.
Aj som sa pousmiala i zasmiala, vďaka!
Mám však taký maličký problém, s posledným odstavcom ..... ideálna je múdra žena, ktorá vie, kedy má hovoriť a kedy čušať, kedy odvrátiť tvár, oko prižmúriť a hlavne mlčí, hoci stonať by chcela .....
Prázdniny končia, nastáva Vám perný čas, tak veľa zdaru, pokoj a rozvahu!
jan101, tak to sa mýliš, Kim má z Číny strach ..... radšej pomlčím, mnohí sú prevelice hákliví .....
Panenko skákavá a ktoréže blogy to sú? Hoďte tip, zaznačím do červeného diára.
Pán Fábry, od Vás som čítala oveľa vytríbenejšie analýzy.
Ale vďaka i za túto.
Kim je momentálne pasé. Šaškáreň sa na čas odkladá.
Trump podnikateľ sa vrhol na Afganistan, tam čaká ešte neodkryté bohatstvo. America First!
Horšie, že si trúfa i na Pakistán a ten má na rozdiel od kimových rachejtlí skutočný jadrový arzenál.
Nič konkrětne som nevyčítala, čo je to to jadro a či I.liga, na tú nemáte ..... alebo by ste radšej vejppul, časť Veľkopoľsku a časť Maďarsku?
Tí Nemčúri sú mi sympatickejší ... keď do pekla, aspoň nech to má glanc.
Daeš alebo po vašom Islámsky štát je americký konštrukt, to monštrum stvorili Američania...... Nemecko plne spadá pod americké vedenie i ekonomicky. Vôbec nie je náhoda, že hordy bežencov smerujú práve do Nemecka.
Ako som napísala 15.08.2017 o 23:00
EÚ dotuje chovateľov dojníc, aby neprodukovalimlieko, z ktorého sa vyrába maslo a smotana, netýka sa to všetkých dojníc, len presne určených.
I tak sa vyrábajú krízy.....
V Nemecku pod 5 eur už hrudku masla nezoženiete. A zvyšovanie sa nebude týkať len masla, ale celého sortimentu výrobkov ....
A to kvôli tomu by ste chceli toho zemana za prezidenta? Akosi nerozumiem takýmto úvahám ......
Korán je vo veršoch, arabsky neviem a nie som si istá, či by som porozumela.
Originál som nečítala, len sprostredkované informácie, to isté, čo Biblia.
S mnohým z Koránu, ako je vykladaný, súhlasiť nemožno, ale zavrhnúť islám ako celok, zosmiešňovať, vulgarizovať je trestuhodné a môže byť i nebezpečné.
Prorok Mohamed je pre moslimov posvätný a urážať ho sa nevypláca.
Dnes v Rotterdame mali pohotovosť. Mala tam vystúpiť am.rock.skupina Allah-Las z Las Vegas. Prečo provokujú, keď samotny frontman kapely priznal, že dostávajú výhražné e-maily z mosl.sveta?
Tkz. Islámsky štát (Daeš) nemá s islámom nič spoločné. Bol to výtvor USA, k čomu sa prezident Obama verejne priznal.
To, čo sa deje v Európe sú len následky
toho, čo Západ robí v ich domov.krajinách.
Tie tragédie majú na svedomí predovšetkým nezodpovední eur.politici.
Ľudia by ich mali volať k zodpovednosti ...
A môže byť niečo odpornejšie ako Červené brigády, ETA, IRA .... v mene akého boha vraždili tí?
V mene akého boha vraždili nevinné deti, ženy amíci v Iraku 2003?
Nebudem tu vypisovať všetky tie svinstvá, ktoré napáchali západní demokrati v Kóreji, Vietname, Líbyii, Sýrii i Srbsku ... vyznávajúci židovsko-kresťanské hodnoty. To viete i sám .... Starý zákon .... oko za oko, zub za zub.
Pán Burkert, bod č.14 píšete správne a ktože šíri tú nenávisť?
Nie sú to náhodou tie bohaté ropné krajiny od Perzského zálivu, wahhábisti, ktorí bakšišmi uplácajú eur.politikov?
Nevstupujú svojim kapitálom do vlajkových lodí eur.priemyslu? VW, ktože vlastní väčšinový podiel?
Ktože naplánoval presídlenie moslimov do Európy?
Ja prekvapená výrokmi politikov nie som, boli to oni, ktorí rozbili Juhosláviu, Irak, Líbyu, Sýriu ....a ľudia čušali a čučali .....
Koľko moslimov vyzabíjali kresťanské bomby Talianov, Britov, Francúzov a predovšetkým USA?
VOLAJTE PO ukončení vojen, ktoré kresťania rozpútali!
Korán i Talmud hovoria jasne, čo chcú. Biblia nie je tak jednoznačná, ale koľko obetí v Európe padlo v mene Boha? Kto žehnal zbrane nacistom/fašistom, čo šli vraždiť a lúpiť cez Poľsko do Ruska?
Nenávisť je zlý radca a ešte horší kamarát.
Na Sibíri ruský mužík pobodal 7 krajanov, prihlásil sa k činu Daeš-Islámsky štát. Ten Rus s islámom nič spoločné nemal, tak ako ani Daeš.
husar, zase pasieš husi? Kríza nepríde, oni ju vytvoria, kedy sa im zachce.
Ako i tú s maslom. EÚ dokonca dotovala chovateľov, ktorí neprodukovali mlieko od "holštýniek", ktoré je potrebné na jeho výrobu.
Alebo tú humus potraviny. FAO asi 2008/2010 vydalo správu, že do desiatich rokov príde potrav.kríza. Potraviny budú tak drahé, príde obrovský hlad, ľudia ani na zákl.potraviny mať nebudú. Oxfam to potvrdil, nechceš humus, dostaneš ho, ale drahší.
Všímaj ako idú ceny hore a to sa bude týkať energii a najmä vody.
Sleduj Čínu, ako presídľuje dedinčanov do miest. V Pekingu už existuje centrum, kde presídlenci dostali kajutu a v nej posteľ, stolička. Svetlo, voda na prídel ...nestihne v časovom limite má smolu, ani ruky si neumyje, voda netečie!
To je budúcnosť, bude to dokončené v roku 2030 celosvet.koncentrák.
Môžeš sa smiať, ťukať si na čelo, ten plán bol napísaný a realizuje sa. Možno si spomenieš po roku 2030.
malinova, to nie je o naivite, to je o nečinnosti a nenažranosti.
Tie plány sú staré, kde bol Bednár, však tvrdí, že sa pohybuje v mediálnom svete.
Teraz buntoší .... ako všetci tí pisálkovia, teraz idú štvať?
Treba hľadať riešenia, ako to eliminovať, nasratosť nepomôže. Ani takéto články, skôr ublížia.
Ženú sem spodinu, väzňov zvyknutých bojovať o holý život, to my nepoznáme.
A nemáme sa ako brániť. Sme úplne bezbranní.
Tu treba začať. Tlačiť na vládu. Vytvoriť obč.skupiny a búšiť.
Exprezident Sarkozy je predsedom predstavenstva hotel.skupiny Accors, všetky hotely nižšej skupiny čakajú na migrantov.
Si myslíš, že Slováci majúci voľné ubyt.kapacity ich za dobrý peniaz neprenajmú? A ako radi, v radoch budú stáť.
A taký ako Bednár mal ideálnu možnosť začať nielen s osvetou, ale i apelom na vládnucich.
Nie fňukať blogmi a poukazovať na to, čo už zmeniť nemožno.
A stále dokolečka dokola ..... Kim povedal, napísal Reuters ..... Kim vystrelil, zatvítoval trump, potvrdil abé z Tokia, ale Soul nejako mlčí a ten by mal biť na poplach, mlčí .....
Od samého začiatku tvrdím, Kim si môže akurát tak ustreliť palec na nohe.
Už dvaja známi politici i jeden analytik nabrali odvahu a pokúsili sa ozrejmiť toto americké klamstvo.
Reuters však naďalej buráca, Kim si pšúchne, nakoniec to spravia amíci a Kim bude vinný, veď v tom sú majstri.
Ako ZHN u Saddáma v komore.
Keby len miešali, to by ešte ušlo, ale oni tam primiešavajú i také ingrediencie, ktoré s kávou nič spoločné nemajú.
Kávu nepotrebujem, zaobídem sa bez nej. Je to návyk.
Ale zohráva istú úlohu v zbližovaní ....smiem ťa pozvať na šálku kávy? Zvyčajne sa neodmieta.
Z Hamburgu sme si nosili zelenú kávu v takých plátenných vrecúškach a doma pražili. Dnes tú možnosť nemám, ale vôňa praženej kávy mi v nose zostala.
Už sa mi stalo, že som 250g značkovej vyhodila, smrdela spáleninou.
Myslela som, že melta a cigorka sú jedno a to isté. Zase som o niečo múdrejšia, vďaka za zaujímavé informácie!
Odporúčame