Vladimír Mečiar: Čím skôr Robert Fico skončí, tým lepšie pre Slovensko.
Nepodceňujte R.Fica, tá podpora bola účelná, čistí kotlebkovi cestičku ..... potrebuje ho.
Teda nie toho obézneho, ale tie mladé hlavy vymleté a ten šuhaj švárny ich ovláda .....
Otec národa je starý, zahorklý vydierač, Ficovi nikdy neodpustí, že dosíkal ďalej.
Ale už konečne verejne priznal, že k vyhláseniu samostatnosti bol vlastne dotlačený ... otec národa; aký otec, také deti
.....
A na Fica mi nešahajte, už z kraja dňa mňa rozosmial, rehlila som sa ako už dávno nie ....začína sa mi páčiť.
"....táto krajina je jedna z najslobodnejších, najdemokratickejších, dokonca tak
slobodná, že si tu môže každý robiť, čo chce!"
Hoci by slnko nesvietilo, mne tie slová pána premiéra i tmavé kúty presvetlili.
Pán Varga, tešte sa, je nádhera, toľko slobody, užívajte si, pokiaľ ešte môžte!
Progresívne Slovensko, ak myslíte to na čele ,ktorého stojí ten z Popradu, čo vlastní euroactiv.sk, do portfólia Smeru, s.r.o., nepatrí!