14 000 dôvodov ku šťastiu
Milý marbi, odskočila som si a stiahla som si to, dokonca už i prečítala. Je to taká jednohubka.
Ja som vo veku, kedy takmer každé ráno ďakujem, že mi v zdraví svitol deň.
Som plánovač, a ono to vždy nevychádza podľa harmonogramu, občas sa tých nezdarov nakopí a vtedy mám taký pocit, že všetko a všetci sa spikli proti mne, ale to mňa rýchlo prejde.
Ja radšej spomínam na tie príjemné a pekné veci, zlými sa už nezaťažujem. Už ani neriešim toto a či ono som mohla urobiť inak. Viem, že to, čo sa už udialo, nejde zvrátiť, ale snažím sa neopakovať, čo vyhodnotím, ako chybné.
Keď niekoho stretnem, čo som dlhšie nevidela, nepočula. Moja obligátna odpoveď na otázku, ako sa máš? Je .... sťažovať sa nebudem, problémov máš iste i ty dosť, ale povedz mi niečo pekné, čo si zažila a či ťa postretlo a spolu sa potešíme, hneď budem mať deň krajší a ty tiež .....
Vykecala som sa, tak sa majte fajn a už teraz sa teším na budúce stretnutie, dovi!