Á, evička aj ja "obdivujem" také, ako ty a hneď vo dvojici, fíha, pozrimeže .....
Poznám ťa roky z tejto diskusie. Nikdy si takou milotou neovplývala .....tak pritom i vydrž, držím palec!
Á, evička aj ja "obdivujem" také, ako ty a hneď vo dvojici, fíha, pozrimeže .....
Poznám ťa roky z tejto diskusie. Nikdy si takou milotou neovplývala .....tak pritom i vydrž, držím palec!
Idem gúgliť, haňba mňa fackuje. Prvýkrát o tomto svetobežníkovi čítam.
Priznám sa, ešte som ruský stenograf.záznam nevidela.
Zaujímavý človek a ešte zaujímavejší život.
Keďže som vyrozumela, že Vám je novinárske remeslo blízke, kvalite článkov i výberu tém som sa prestala čudovať.
Ďakujem, že mi rozširujete obzory. Do skorého stretnutia a zdravie nech slúži!
Pána Kállaya som mala možnosť stretnúť, keď mal v našom meste výstavu.
Nejak som ho nepreberala, bol žoviálny a vystupovanie mal príjemné, ochotne mi podpísal svoju knihu a to bolo všetko.
Brala so ho, že je, neprináleží mi ho nejako posudzovať, na to je dosť povolaných a vyvolených.
Bol to Človek a česť jeho pamiatke!
Ako jej život, tak i smrť sú opradené rôznymi povrázkami.
Bol to pozoruhodný zjav, ale dievčenský výzor bol pútavejší, prúdil z neho život a príťažlivejší.
Keď sa z nej stal umelý výtvor, bola taká neživá, iste pre mnohých očarujúca. Na mňa pôsobila afektovane, taká bábika.
Odišla skoro a zrejme veľmi pokojjný život nemala, tak nech odpočíva aspoň v pokoji!
Vďaka za pripomienku i rozšírenie vedomostí.
Ale duša mi už po takejto zábave nepiští, patrí to k môjmu detstvu a nech to tak i zostane.
Nech sa Vám dari a dovi nabudúce!
Dr., nechaj tak, ušpiníš sa!
To vieš, keď hodíš do stojatej bariny malinký, malučký kamienok, začne smradľavo páchnuť a povyskakuje odporná háveď.
Nestúpať! Nech to Slnko spáli ....
Rusko i Cina maju davno svoje vlastne platobne systemy vypracovane a prepojene ...... problem je uplne niekde inde .....
Este predsa ....
Europa, ako sme ju poznali, zanikne. Bude to mix misung ako USA a ci Rusko.
Preto Rusi na Balkane nekonali. Zazijeme vsak diktaturu horsiu ako sme vzdialene poznali v Cile za Pinocheta, permanentne v boji ako je to dnes v Kolumbii a ci Mexiku, Somalsku a ci Nigerii, teror budu pachat ako domaci, tak i privezeni ......
A kto to riadi a organizuje viete. Takze tak, vsetko uz vyjavene bolo i zaznamenane, ludia nereagovali ..... trump i macron boli dosadeni, uz sa ani nenamahaju skryvat, ze na nazore a nedaj boh voli pospoliteho ludu im zalezi.
Niet, co dodat .... Washington, Moskva, Peking .... jedno a to iste! Takze tak!
Ze sankcie podpise pisali am.media este v case, ked este nepresli ani kongresom.
Vase zavery o obeti zvanej trump su mylne, on je sucastou vytvarania noveho poriadku. Ako povedal pre WSJ som nacionalista a globalista!
Vytvoril miliardarsku, najbohatsiu vladu v doterajsej historii USA.
Ktora nie je pre ludi a s ludmi .....
Bratia "sever" Amerika a Rusko proti Arabom na ochranu Izraela, napisal este kedysi v 1999 jeden poradca am.prezidentov a porovnajte si to, ako postupuju v Syrii, ako jeden.
Rusi proti izrael.bombardovaniu Syrie nezasiahli a ani proti am.pritomnosti v Syrii nic nenamietaju.
Su bratia, ktori sa obcas hasteria aj kvoli malickosti a my sme im chutkam vydani na milost, ani boh nam nepomoze.
Ste absolutne vedla a koncim, je zbytocne sa vobec tym zaoberat, uz bolo rozhodnute, 3 centra svet.moci, pisal o tom uz Orwell.
A vsetko je len balast, nespravne ste to vyhodnotili a cas ukaze, ze som mala opat pravdu, ta totiz napisana uz bola, zbohom!
Od 1917 ma amer.prezident pravo vyhlasit vynimocny stav.
V r.1976 mu bolo toto pravo obmedzene novym Zakonom o vynimocnych stavoch a o medzin.ekonomickych stavoch a dava amer.prezidentovi pravo vyhlasit existenciu neobvyklej a mimoriadnej hrozby pre narodnu bezpecnost, zahr.politiku alebo ekonomiku USA.
TRUMP mohol reagovat, Kongres prekrocil svoje pravomoci.
Nereagoval, napisal Zakon je "vyrazne vadny" a on ho i napriek tomu podpisal, hoci mohol vyuzit Zakon z r. 1976.
V Amerike prebieha oligarchizacia verejneho, politickeho, ekonomickeho zivota tak, ako prebehla v Rusku v 90.rokoch m.s.!
A trump robi len krovie.
Medvedev na svojej stranke napisal, prezident trump nemohol zakon nepodpisat.
Nasledovat budu nove manevre, cielom ktorych bude zbavit ho moci .....
To napisal clovek, ktoreho Hillary C. nazvala demikratickym majakom buducnosti Ruska. Osobne sa za jeho prezidentovanie zasadzovala. Velmo zaujimave .....
Ako i rusky vicepremier, sankcie su proti trumpovi.
A nebol to náhodou ten skvelý prezident Donald Trump, ktorý blábolil o zmanipulovaných am.prezidentských voľbách a o cudzom zasahovaní do nich?
Nebol to náhodou ten médiami švácaný Donald Trump, ktorý tvrdil, že jeho protikandidátka Hillary C. je platená ruskou stranou?
Ako sa ten skvelý muž zastrájal, že všetko dá vyšetriť a Hillary C. zhnije vo vázení .....
A ktože podsúva info o ruských hackeroch? Nie náhodou playboy Assange? Ktože je tak mocný a drží nad nim ochrannú ruku?
Nie sú to náhodou tí, čo úkolojú ten terajjší americký oligarchiát, ktorý vytvorili i v Rusku?
A prečo správu sieti Pentagonu spravuje "nepriateľ" ruská fi Kaspersky Lab?
Konšpirácie?!? Bodaj by to boli, holá skutočnosť o zvrhlej propagande a imaginárnych nepriateľoch, aby holotu štvali proti sebe.
V Číne sú schopní do 10-tich rokov vymeniť takmer miliardu manuálne pracujúcich robotmi ....... čo budú tie desaťtisíce Slovákov od pásov automobiliek robiť?
Kecy, neoblbujte ľudí!
Venezuela má dvoch generprokurátorov, odvolaná generprokurátorka vyzvala medz.spoločenstvo na obranu demokracie a trumpeta sa ozval prvý.
Však mu štátna venezuel.ťažiarska fi prispela nemalou sumou do prezidentskej kampane ......
Bude to ešte veľmi ťažké. Ako v Kolumbii, tak i v Mexiku čakajú tisíce "demokratických demonštrantov" špeciálne vycvičených k zahájeniu obrany venezuelskej demokracie.
Vynikajúco spracované.
Nakoľko ste na tému Venezuela mali už blog, nebudem opakovať data .....
Len doplním, keď sa Venezuele darilo, pomáhala iným Latinoamer.štátom, Argentína jej dlží a po zmene vlády dlh splatiť odmieta.
Keď Haiti postihla prírodná kalamita, Venezuela jej dlh odpustila ....
Ve
Sergej Lavrov v Manile ".....cítim pripravenosť amerických kolegov pokračovať v dialógu s Moskvou."
Rex Tillerson po vyhlásení sankcií ".... sankcie sú potrebné k tomu, aby sa Rusko vybralo v ústretí USA."
Sankcie sú vyhlásením vojny, nerinčia zbrane, ale znižujú životnú úroveň občanov sankcionovanej krajiny a brzdia rozvoj,
Ako môže predstaviteľ napadnutej krajiny agresora nazvať kolegom a či partnerom, ba dokonca i priateľom? Ako to robia ruskí predstavitelia ....
To už majú fakt ľudí za totálne vymletých?
Oligarchia je predovsetkym podstatne meno, potom to slovo mozno pouzit ako pomenovanie ..... a .... kapitalizmus .... liberalna demokracia ..... a ..... tazko citatelne.
Odporúčame