Chyba, ....treba jednať ....
A preco by mal Rusko opat robit velkym? Vsak stale zabera najvacsiu cast planety.
Asi ste nepostrehli, priatel Heinz Alfred Kissinger sa vyjadril, s Ruskom treba jedat, ale treba mu ukazat jeho miesto, nech sa prace z Blizkeho vychodu .....
A Big Zbig Rusko treba odradit od agresivnej politiky, Rusko si je vedome, ze na Zapad nema ....
A nepostrehli ste, ze Rusi v Syrii ochabli? Z Rakka "pod ochranou" spojencov odislo 2.000 hrdinskych islamistov povodne z Europy, ktori budu navrateni spat .....
Make Russia Great Again, Russia First! Ako to anglicky šumne znie.
Podpisal V.Putin Agendu 2030? Podpisal a finito ....... len piste dalej!
Asi pred rokom, dvoma, tu na Pravde bol clanok s nejakou Polkou, ktora okrem ineho povedala, ze dodavaju take potraviny, ake sislovensky nákupči ziada .......
To je o nenažratosti a o.i. potraviny su komoditou, cez ktoru mozno ovladat celu krajinu!
Preco slov.firma s vajcami krachuje, lebo xy slov.chytrakov nakupi polske a prebali, vydavajuc ich za slovenske ..... lebo vsemocna ruka trhu .... to nepoznate?
Sami sebe skodime, prestanme sa vyhovarat na inych!
Poznamka: dopestujem si rajciny, papriku, jablka, hrusky, marhule....i hrozno, v zime sa mi to ani neziada.
Nekupujem, len vo velmi vynimocnych pripadoch, dokonca i jogurty som si svojho casu robila, chlieb tiez upeciem.
Odkedy som ochutnala mango v krajine povodu, u nas v obchode by som ho nekupila, este tak banany, tie maju vynimku.
Nasa nevedomost a lenivost nas zabije ....
Vynikajúce ....
Načo by si platili medzičlánok slúžiaceho, keď si môžu rovno dosadiť ochotného priamo zo svojich radov.
Federálrozpočet na 2018
-rozsiahle financovanie súkromného vzdelávania a to priamo z verejných zdrojov, ale doplatok na zdravotníctvo pre chudobných vadil .....
-nárast výdavkov na zbrojenie o 54 mld, pritom volajú po mieri ..... vieme, načo im slúži vojsko a o mieri hovoriť nemožno ....
-škrty programov pre chudobných, pritom sa stále bliaka o narastajúcej nerovnosti ....
-škrty v programe veda a výskum .... kričí sa o ohrození Čínou, tá práve v tejto oblasti navyšuje ...
-rušenie dotácii do poľnohospodárstva
-rušenie dotácii agentúram na ochranu ŽP i Námor.výskumu, strata 3.200 prac.miest ....
Radšej nebudem pokračovať, však treba bojovať proti terorizmu, ktorí sami stvorili, už to nie je ani smiešne, ale plakať nebudem.
To nie je hlupost, tak to bolo naplanovane. Euro prospelo len Nemecku, to dnes vie uz takmer kazdy, predtym to vedeli len planovaci a ti zvedavci, co cmuchali. Ich upozornenia nebral nik vazne.
Staty boli donutene sa zadlzovat ..... ako Grecko, tak ani Belgicko nesplnilo maastricht a do eurozony prijate nemali byt,vsetci vedeli, ze fixlovali.
Dnes je uz neskoro nad tym polemizovat, spocitajte mesity, ktore boli postavene za poslednych 30 rokov a prestanete sa tym zaoberat.
Opat mame krasny den, slnko svieti, vtaky stebotaju. Vyjdite na cerstvy vzduch a kochajte sa tou nadherou. Prijemny den!
Milá pani Merkelová, viem, že to čítať nebudete, ale i tak to napíšem.
Môžte sa hanbiť, vyzývate ľudí k tolerancii, lenže tú žiadajte od príchodzích a nie od vlastných, ktorí sú doma, dodržiavajú pravidlá i nariadenia.
Žiaľ, žijeme vo veľmi pokryteckej dobe. Žijeme v dobe, kedy zlo sa vydáva za dobro, kedy demokracia, ľudské práva a hodnoty sú len floskulami, pomyjami, ktorými denne ohadzujú politici a kadejakí"aktivisti" práve tých, ktorí sa nimi riadia.
Prevrátili ste prirodzené ľudské hodnoty, vytrhali korene, na ktorých európska civilizácia vyrástla.
Nie je záhadou prečo a za čo ste obdržali Coudenhove-Kalergiho cenu.
Nie je nič horšie, ako zrada z vlastných radov .....iďte do pekla!
Ako sa to krásne rýmuje ..... nuž, človeka, ktorý si "uleje" zisk z neoprávnene nadobudnutého majetku do filantropického projektu, aby nemusel platiť daň, ja za ľudomila nepovažujem.
Naviac tento ani zo svojho nikdy nerozdával. Ľudomila z neho spravili, on takou vlastnosťou neovplýva.
Na neho sa hodí definícia zo slovníka a vďaka, že ste ju opísali.
Plní príkazy, tak ako ich plnil i predtým a za to dostal odmenu v podobe prezid.kresla a užíva si benefity z toho plynúce i jeho rodina.
Škodlivo ambiciózny, bez štipky ľudskosti.
Pardon .... má mať a spĺňať oveľa vyššie .... v texte mi vypadla spojka a .....
Netolerujte inym, co nie ste ochotna tolerovat sebe a ci svojim bkizkym.
Zvlast v pripade, ked ten clovek Vas ma reprezentovat, rozhodovat o Vasom byti.
Taky clovek ma mat splnat ovela vyssie moralne i vôľové vlastnosti nez, akymi ovplyvate.
Nebudem predsa volit cloveka, ktory ide s rodinkou kazdu nedelu do kostola, na sv.prijimanie, prispieva na utulok zvierat a pritom kazdu nedelu zmasti svoju zenu, ze tyzden hra jej tvar vsetkymi farbami, len preto, ze sa javi ako vzorny krestan.
Nebudem volit cloveka, ktory sice kradne zo spolocneho, ale hovori sa, ze menej nez jeho protivnik ......
Zivot je groteska, ale ja nie som komik a šarád nechcem byt ucastna!
Americka velkovykrmna (o ktorych uz neblahe spravy putovali svetom) vlastni i tu brazilsku alebo ju vyuziva alebo ........ skor vivat globalizacia .....
Ehm, vedomosti z tupiek, zhodou nahod som to citala. A zaregistrovala som tam niektore odtialto mi zname nic-ky.
oddýchnite si, soross je starý páprda ten neudrží ani moč .....
no ja teda nevidím nikoho, kto by na Slovensku robil sociálnu, pronárodná a či proslovenskú politiku ...... ale nezúfajte, nastupuje nový svetový poriadok .......
Drahý alkaoid, keď si prečítaš Praktický idealizmus od Richarda Coudenhove-Kalergiho, tak sa tým pomýleným Švédkam čudovať nebudeš.
Inak dcérka, teraz prezidentova asistentka, Ivanka Trump je presne prototypom novej nadnárodnej pánskej elity, ktorá bude vládnuť svetu.
Však trump má 10 ročnú prax v reality show aj v bondovke by to zvládol.
Spomínate Independent, tam bol zverejnený rozhovor s Richardom Bransonom, ktorý už počas kampane hovoril, že trump je katastrofa a ostuda zároveň nielen pre Ameriku, ale i svet.
Je neschopný, ale o to zákernejší.
Menoval zopár ľudí, ktorých on považuje za odborníkov, za oveľa zdatnejších na post am.prezidenta. Hillary tiež nemenoval.
Toť nedávno Independent zverejnil hodnotenie dvojmesačného pôsobenia trumpa ako prezidenta tiež od Sira Bransona.
A o.i. povedal: "Raz mi trump rozprával, že žije pre pomstu. Bol som z toho znechutený, bolo to také bizardné.
O ničom inom nerozprával, iba o tom, ako zničí 5 ľudí, čo mu nechceli požičať, keď bankrotoval.
Som znepokojený o to viac, že dnes tú hrozbu môže naplniť. Jeho pomstychtivost je nebezpečná!"
50 nevinných Sýrčanov, ktorí sa navrátili späť do Aleppa a trumpove letectvo ich zbombardovalo ho iste preklínajú a nebudú sami.
Ojoj, radšej si plesknem po paprčiach, akoby som niečo poznamenávala k téme blogu.
Ten prekrásny Bordeaux vlastní stará bankárska rodina Rothschild, takže sa nečudujte, že sú tam len prispôsobiví musulmani.
Rothschild vlastní prevažnú časť svetoznámych viníc i tie Bordeaux, možno idete k nemu na návštevu, tak si to užite.
Že pozdravujem asistentku, skvelé žieňa, verím, že Slovenka. Takmer bezchybný pravopis.
A kde boli doteraz ti reformisti? Hraju divadlo, nic viac .....
Uz 1992 bol podpisany Stredomorsky dialog o presidlovani z krajin Afriky a Blizkeho vychodu do Europy.
To je zalezitost stara takmer 100 rokov, Richard M.Coudenhove-Kalgeri "Prakticky idealizmus."
NWO zalozene na federacii narodov, ktoru budu riadit Spojene staty, am.vlada je mozgovym a organizacnym centrom, platena zid.bankarmi.
Uz vytvorili i "pansku elitu" Ivanka Trump je nazornym prikladom podla otca myslienky R.Kalergiho, zmes zid.krvi a vyvolenych z radov arijcov.
Malinova, cely sulik a i ti ostatni to je len a len teatro.
Ak sa budeme branit vyvrazdia nas, ten proces multikulti je uz nezvratny. A tie kotlebovske nasilnosti nas privedu do nestastia.
Prestante verit tymto trubadurom, je to hra zly-dobry policajt.
November 1989 bol o tom .... vedeli to s predstihom.
Odporúčame