Čo máš proti ezoterikom?
No, neviem, neviem ...... ale netvrdila by som, že to bude až taká ekologická bomba.
To sa pytas mna? Tej zmije, ale odpoviem .... limit na pocet znakov je obmedzujuci, aby som sa rozpisovala, to snad chape kazdy.
Keby som chcela vynat poslankyne, tak to napisem, ze ich sa to netyka.
Daj si pauzu, nemam zaujem o komunikaciu podobneho stylu.
Mas svoj okruh, venuj sa im!
abraxas, Vy mňa neurazíte, ale potešilo mňa, že sa jablonke darí.
No, co uz? Este odpoviem .....
Ci upratovacka a ci dochtor, kazdy ma svoje miesto v spolocnosti.
Ten robi to a ten ono. Kedysi dochtorov nebolo a ludia prezili ......ja ich nepotrebujem a verim, ze potrebovat nebudem, naviac ich mame v rodine zasobu.
Tvoju ponuku mozem odmietnut.
Min. 40% dnesnych 20 rocnych, aj keby sa dochodkovy system nezrutil, ziadna katastrofa by nebola, nemaju sancu na garant.dochodok, nesplnia min, vek 30 rokov zucastneni na doch.sporeni!
A 40% to je odhad pred zavedenim robotizacie .....,
Poctar, kazde 4 roky sa prehodnocuje, rozumej, navysuje vek dozitia, kedy si mozes narokovat na vyplatu starob,dochodku......
A odkial sa vyplacali dochodky dochodcom pred 89? System social.zabezpecenia pre vsetkych bol vytvoreny v 48.
Na vyplatu starob,dochodku mal narok kazdy, ktory bol na doch.systeme v SP zucastneny 15 rokov a dosiahol muz vek 60 a zeny podla poctu deti /vojaci, policajti 50-5 rokov/.
Na hlupe komentare nereagujem.
V tej plan.ekonomike sa vytvoril majetok na SK vo vyske viac ako bilion,dnes len dlhy kam sa pozries, majetok prehajdakany. V spolocnom doch.fonde v 89 bolo cez 330 mld Kcs.
Id sa schladit a opytaj sa Miklosa, naco pouzil tie peniaze!
Writer, ty si fakt socialne preduchovnely odron.
Praca tej upratovacky je rovnako pre spolocnost potrebna, ako i toho lekara.
Lenze lekar je nadstandartne odmenovany uz pocas vykonu prace, moze si dovolit pocas celeho produktivneho veku ovela viac a aj po produktivnom veku, ma vyssie odvody.
Ta upratovacka si cely produktivny vek moze dovolit chleba, mlieko, maslo a v poproduktivnom uz len ten chlieb, co bude v buducnosti tiez otazne.. FAO uz pred 6-timi rokmi hlasilo enormny narast cien potravin do 10 rokov, takze hladomory a pri nasom potravinovo-polnoh.zabezpeceni to nemusi byt ani narast cien, aby ludia mreli od hladu.
Je zivot upratovacky hodnitnejsi, ako zivot lekara? Nie je, oba zivoty su rovnako hodne, chod sa dat vypchat!
Najma vzhladom k tvojej privatizacii toho, co si nevytvoril, ale zahlusil.
Akosi som pkojná a zmierená so skutočnosťou, že
Odkedy začali každé 4 roky posúvať odchod do dôchodku, viem, že mňa vynesú skôr než sa toho veku dožijem.
Keď vykradli demokrati dôchodkové fondy z obdobia pred 89 a štát musel stávajúce star.dôchodky vyplácať z iných kapitol, netrvalo dlho pri takom náraste invalidity, že príde i k zadlžovaniu,
Tak funguje zázrak zvaný neoliberálna ekonomika, ktorej predchádzala slávna ekonomická transformácia "nevýkonnej centrálne plán.ekonomiky", ktorá hodnoty vytvárala na tú "zázračnú" trhovú, ktorá hodnoty tvorí zadlžovaním a okrádaním.
Krišpín, tak to je sila ....teroristi vraždili a ktože tú bandu vycvičil, zásoboval i zaplatil? Rusko sotva ....
Tak hajde, milí pozostalí z Nice, Berlína, Štokholmu a iných miest a žalujte svoje vlády, že nezabezpečili ochranu vašich práv a slobôd.
Kedy budú žalovať Afgánci, Iračania, Líbyjčania, Nigérijčania, Etiópčania, Sudánci, Sýrčania, Jemenčania .... zoznam by bol dlhý .... známeho a jediného teroristu sveta, že v ich krajinách vraždí po tisickach ....
Keď spravodlivosť, tak pre všetkých!
seat ++ polopravdy a vyložené klamstvá na oboch stranách.
abraxas, "odborníci i oponenti" starostlivo verchuškou vybraní? Žiada sa Vám taká šaráda?
Žiaden človek žijúci v spoločnosti nie je slobodný! Jeho život ovplyvňujú normy, príkazy a zákazy. Každému nevyhovuje nalinkované žitie, buď sa prispôsobí, alebo nie a pyká.
V ezoterike sa nevyznám, mám povrchné znalosti. Ale mala som možnosť spoznať preduchovnelú osôbku a skonštatovala som, že horšieho tvora som dovtedy nestretla, než som stretla ju.
Nežiada sa mi ani takejto duchovnosti, ako ani tej, ktorú hlása RKC.
Za boha a za národ! Aj tie chlpy, čo pravidelne holím sa mi ježia, keď niekde toto počujem a či čítam.
Ako som vyrozumela, imponuje Vám Sulík. Ten, čo nemá hanby okrádať, čo pracuje pre každého, kvôli výhodam a benefitom z toho plynúcich (pre Počiatka i pre Mikloša) a pritom je rodinne spriaznený s mečiarovským velkoprivatizérom, ktorý mu pozametal cestičku do politiky.
Nuž, také individuá sa mi priečia, sú to len prospechári, idúc cez mŕtvoly.
Žiadna informačná vojna nezúri, ak by niekto bol hrozbou, včas ho odpoja.
Príjemné a veselé sviatky jari!
Najväčšími parazitmi na slov.spoločnosti sú poslanci, ktorí majú ešte tú drzosť nazývať tých, čo im tento parazitizmus umožnili, že to oni sú parazitmi.
Nudu prekrývajú cirkusovymi vystúpeniami, ktorými by sa však v klasickom cirkuse sotva uživili.
A smrteľne nasrdený Slováčisko raz za 4 roky opäť príde k urničke a zvolí toho svojho pajáca, však ten môj je menšie zlo, ako ten susedov.
Ako napísal Umberto Eco ..strany sú len taxíkmi, do ktorých nasadia bossovia svojich služobníčkov a tak kontrolujú voličov .....
Ľudia sa radšej budú nenávidieť medzi sebou, akoby mali tých lumpov odstaviť.
Čo už? Ľudia sú masochisti .....
Zatlačte chmúry žitia a plnými dúškami si užívajte sviatky jari. Vesele a príjemné!
Veľmi dobrá analýza.
Jeden potentát z 0,01% ...Všetko viete, všetky zločiny máte zmapované, my si však aj tak urobíme po svojom.
Lúza sa zaoberá tým, čo bolo, ale nezaoberá sa tým, čo bude.
My ju tam nasmerujeme!
N.Klein ...ľudí uvrhli do existenčných problémov, aby nemohli sledovať, ako ich okrádajú .....keď to zistia, už bude neskoro.
Nesledujem tv, na facebúku som nebola nikdy ani len registrovaná, po istom čase som zistila, že ani tie, čo si hovoria nezávislé, nezávislými nie sú.
Navyšovať financie do ofic.médii je zbytočnosť, veď ste to uviedli, slúžia ako politickej moci, tak korporáciam.
Ale predsa občas aj cez ne presvieti lúč svetla a osvetlí i tmavé kúty, vážim si Greenwalda, Hersha, Madsena, Moyersa i záhadna zomrelého Hasstingsa a veľa iných.
Čítam G.Preparatu, Suttona, Corberta, Kori, Kleinovú, Varoufakisa a viem dešifrovať, čo bude nasledovať, pretože všetko tu už bolo, oni nie sú inovatívni, degenerujú.
Zmysluplná debata je zámerne bombardovaná najatými rozbíjačmi.
Predčasom H.Kissinger prehlásil, že Rusom treba dať na vedomie, že ich rozťahovanie na Blízkom východe je neprípustné a šmitec!
Trumpeta teda zatrúbila, čo jej bolo nakázané.
Bombardovaním dosiahol iba nárast aktivít teroristov, zrejme i o to šlo. Vlial im novú miazgu do skornatených žil a už sú hlásené stovky mŕtvych, ktorí boli týmito zrúdami povraždení.
Volá po odstránení Assada, avšak náhradu nepredstavil. Ďaľší chaos a zmar.
Ako sa vyjadril plk.Wilkerson ...okolo trumpa sa zišli exponenti imperiálnej sily USA, kde vojenská sila tvorí hlavnú zložku. Tí ľudia majú teraz cez trumpa obrovský vplyv .....
Dodám, trump.zať je za humanitárne bombardovanie a ideológ Bannon za hrubú silu ....Bannon je už v úzadí, tak bude to humanitárne ...
Putina nemožno s Trumpom zrovnávať. Trump je a zostane hochštaplerom.
Putin je a zostane štátnikom, hoci mnohé jeho kroky neschvaľujem (na mojom názore nezáleží), čo robí, robí správne.
A nič .... to sa už dávno polámalo ......a rizling nemám rada.
Leontínka a to ste dodnes spali? Nečítali ste tu na diskusii tie oslavné ódy na nezlomné priateľstvo putin-trumpeta?
Alebo .....
To ste si vymysleli, to nie je pravda ..... tu na diskusii zopár individui tvrdi/lo opak a ja im verim.
Som rozorvana, ani dovolenku si nevychutnam, kuci, kuci, kucusky ......
Tvoje blogy necitam, zaujal mna nadpis ..... on existuje Dobry i Modry anjel, toho Modrého má Bránik.
Obcas by nezaskodilo sa aj trocha v tom rozlete krotit.
Každú voľnú minútu sa modlím, aby už kebab-našavaša ľudová začal vládnuť ...
Je to des, to je tak vymletá tlupa, už len tie ich prejavy sú nepočúvateľné.
Ale keď si to ľudia želajú, treba im dopriať.
A nech trpia i tí, čo si to neželali, mali sa otvorene a rezolútne proti tej zberbe postaviť. Nerobia nič ....
Komu neni z hora dané, v apatyce nekúpi.
Odporúčame