Trh predsa všetko vyrieši .... brilantná to vetička od našich odborníkov ..... namiesto hovädziny konina, čo tam potom, mäso ako mäso.
Trh predsa všetko vyrieši .... brilantná to vetička od našich odborníkov ..... namiesto hovädziny konina, čo tam potom, mäso ako mäso.
Čo tu vyplakávate, keď ste už min. dve generácie nechali otráviť. To ste sa dnes zobudili?
Zaujímavé, že Česi s odhaľovaním problémy nemajú a človek si musí hľadať život ohrozujúce výrobky, ktoré sú prostredníctvom nadnárodných reťazcov predávané i u nás na českých stránkach, ako pred Vianocami životu nebezpečným dochucovadlom dochutené hrozienka alebo slané buráky.
Skvostná veta, nadnárodné spoločnosti sa správajú, ako im to dovolia spotrebitelia. A tí spotrebitelia majú so sebou nosiť chemické laboratórium, aby si overili priamo v obchode, čo kupujú? Načo máme kadejaké štátne inštitúcie?
Jajžebože, to je .....! A zase len búrka v šerbli a všetko ostane po starom, aspoň sa vykecali .....
A čo Tonko Čulen ešte stále vyučuje náboženstvo? A už nahlásil to znásilnenie?
To je teda bohovské združenia a odborníkov na rozdávanie ......
Ale, to snáď nie .... a ktože mu na tie noviny prispieval? Keď mu to stopli?
Ak sa nemýlim tak on dostáva peniaze i z Bruselu ako člen skupiny APF - Aliancia za mier a slobodu, kde šéfuje usvedčený terorista Talian Fiore, pekná spoločnosť .....
Chce vydávať noviny, nech si ich platí sám, peňazí dostáva viac než dosť, sociálne výdavky škrtajú, ale takejto hávedi majú z čoho dávať, no hnus!
To tu bude kydov zo strany jednej neznamej .... prijemnu zabavu!
Zatvituj to tej trumpete .... upozorni ho, nenechaj ho, aby nejaky Miky podkopaval Donaldovi hnaty ..... miky mouse a kacer donald ako z disneyoviek ... no, uzi si pekny den, netrap sa tym, co zmenit needokazes!
Jojzeboze a ty o com tocis jak kolotocar?
Z pravneho hladiska to pisu spravne, bola to anexia.
Kedy nejaky lud o niecom rozhodol?
Zobud sa konecne, mozno, ked pretries karpiny, zistis, ze amerikanizmus a globalizmus je 2v1.
Co urazas? To mozu oni trubirohovia, ako si ich nazval/a povedat o vasej proruskej strane.
Newt Gingrich "Dali sme Rusom priucku, ta cena bola prilis vysoka.
Obama s Kerrym obcas zaramusili, na Moskvu to nezaposobilo.
Trump kvoli jadrovym zbraniam bude s Putinom zaobchadzat opatrne. Uvedomuje si nebezpecenstvo ruskej jadr.hrozby.
A nieco podobne povedal i Trump este v predvolebnom case, ze to s Rusmi skusi po dobrom, avsak .....
Takze NATO sa nerusi ....s Ruskom len cestou vydierania a Rusko bude ustupovat, ako vzdy doteraz. Sme este vo vacsich sragorach, ako predtym.
Skoda, ze ste si to nedokazali spocitat, skor nez ste tu spustili tie trumpetove oslavne tirady, tak si tu srandu uzite.
Len pre uplnost, Flynn neklamal, nepovedal vsak vsetko, co povedat mal.
Sally Yatesova ministerkou spravodlivosti nikdy nebola, bola iba poverena vedenim MS.
Ringel, ty dusa zapredana, nic v zlom, neber to osobne. Hned z kraja dna a natrafim zrovna na teba.
System je tak nastaveny, nezamestnanost bude vzdy a je i vypocitana 5% je ideal.
Iste, vzdy bude nejake to % flakacov.
Myslis, ze priemer 25% mladych nezamestnanych v krajinach PIIGS je v tom, ze sa im nechce robit?
Skus, preco prebiehaju v tychto dnoch rozsiahle strajky v Nemecku? A mas odpoved, nech sa ti den vydari, cau!
niečo by som ti k tomu napísala, ale zase by si vytrubovala, že sa robím múdrou, tak nepíš hlúposti, lebo toto je taký zúfalý pokus len, aby si niečo napísala ..... ako prd v tme.
Milan1, napísala som, čo povedal Mattis na tému ruskí ľudia ..... zabúdaš, že v Rusku žijú i iné národy a národnosti? Jéj, tam je moslimov i židov neúrekom.
Zaujímavé, ako sa v našich zemepisných šírkach dbá na plánovanie rodičovstva, že to tak neberú v úvahu v arabských krajinách, od 1970 počet Egypťanov vzrástol najmenej 2x, Nigéria už som ti písala, že v roku 2050 ich má byť až 400 mil a všetko sa to hrnie sem, aká náhoda?
vavrin, neviem všetko, keby som vedela tak by som sa nezražala s blbcami.
Ja som len upozorňovala, aby ste krotili vášne nádeje, aby ste neboli sklamaní, že stačí sa pozrieť na to, čo trumpeta rozpráva a čo koná.
Mňa jeho tvíty nezaujímali, ale skutky a prvý skutok bol, že zrušil ochranu nízkopríjmových ľudí, tak si predstavuje vládu pre ľudí, že ich ohrozí?
Alebo EPA musela zmeniť webstránky a už o rizikách frakovania na živ.prostredie písať nesmie bez vedomia prezidentskej kancelárie.
A taktiež som písala jeho vyjadrenia na adresu Ruska. Neboli žičlivé, boli prešpekulované a vykalkulované.
Nepreháňaj, ako hlási št.úrad RF tak tých Ukrajincov je tam iba niečo 2 mil. + tí, čo tam prechodne pracujú. Poľsko tiež hlási cez 1 mil. Ukrajincov .....
Zlá moja a čože je to 33 tisíc ľudí na takú rozlohu, akú má Ruská federácia, tak skús, koľko mali obyvateľov v čase ZSSR ..... Mna poučovať nemusíš, ja tie štatistiky ovládam.
Zabúdaš, že Ďaleký východ obsadzujú Číňania. Alebo chceš niečo o tej kubánskej rope? Už si si to našla, či na Floride nepíšu?
rotavator s tou prvou možnosťou sa dá súhlasiť. Západ Ukrajinu potrebuje a hlavne tú priemyselnú časť, tam sa totiž nacháchádzajú i veľké zásoby plynu, frakovači už dávno pracujú, ale boje ich obmedzujú a potom je to pôda, Ukrajina bola obilnicou. Preto Ukrajinu vyľudňujú.
Lenže pre nás z toho nič dobré neplynie. Ukrajiny vypĺňajú miesta našich, ktorí odchádzajú húfne na Západ a nielen Ukrajinci.
Aj so Sýriou sa dá súhlasiť, tam ide o ovládanutie sýrskeho územia, kde sa nachádzajú rafinérie, to dnes majú už pod palcom Kurdi.
A presne o to ide, cez svojich budú opäť amíci ovládať produktovody z Perzského zálivu a nielen tie.
Trump pri návšteve v centrále CIA, tam mierili jeho prvé kroky ako prezidenta, povedal, chlapci, je na čase opäť si vziať irackú ropu. Veď nie náhodou je ťažiar Tillerson MZV. A Rusi budú musieť súhlasiť ......
Spýtaj sa Mattisa alebo tvojho mierotvorcu Trumpety ..... ak si to nevieš vysvetliť sama.
To sú bludy o celej ruskej hackerskej bande.
Veľmi dobre to vedia, že to bola skupina Anonymous, ktorá nabúrala nielen americké vládne zdroje i zdroje Mossadu, hacker Guccifer zase poštu vtedajšej ministerky ZV Hillary C. J.Assange vyhlásil, že údaje z DS dostával priamo z tejto strany.
Nepriateľa si treba vyrobiť.
Veď nie tak pre nič za nič podporujú Bandrovcov na Ukrajine, poľských a či maďarských nacionalistov, chorvát Pavelič zase zdobí kostoly a slúžia sa za neho omše, demokrati zase vzkriesili beštie v ľudskej koži, a zlí sú Rusi, Srbi, Bielorusi ......
Nič nové, to už Trump dávno povedal, že Rusko má vrátiť Krym Ukrajine.
Nuž, keď niekto nepočúva, tak mu treba!
A vyjadrenie besného psa Mattisa "V Rusku je viac džihádistov než v ktorejkoľvek inej krajine, len ich treba usmerniť a k ruskému hospodárskemu problému priadať i vnútorný boj.
Po demografickej stránke je tiež Rusko na tom veľmi zle. Nedokáže ochrániť tak rozsiahle územie. Len si treba počať.
Muži zomierajú na HIV, tbc, alkoholizmus. Ženy prešli špciálnymi operáciami, aby nerodili deti. Rusko už nemôže demografickú situáciu napraviť. Je v pasci .....
Nechceme, aby sa jeho jadrové zbrane rozbehli do sveta, treba nájsť scenár ako tomu zabrániť. Môžeme byť zdvorilí, náchylní k jednaniu, ale vždy musíme mať plán, ako ich zabiť."
Mierumilovné vyjadrenie, ako i to Trumpove, on skúsi s Putinom jednať, keď to nepôjde po dobrotky, skúsi silou.
Odporúčame