Ubohost a ci neznalost?
To ste uz pisali a ja napisem tiez .... stacilo prepracovat plan, aby obisli oblast s pitnou vodou.
Ale vsak, co tam potom, nejaky indian, on kasle i na anglosasa, aspon si aj farmakobiznis pride na svoje.
Nuz, co, vsak to sa este len rozbehol ..... spustil frakovanie, neobtazoval sa ani s prepracovanim projektu, ked zase povolil odpad z tazby uhlia sypat do potokov i riek. Tak zivoty nejakych Siouxov ho netankuju.
Predsa najdolezitejsie su bankove konta jeho sponzorov.
EPA musela zmazat svoje webstranky a bez prezidentovho vedomia nesmie nic publikovat, co sa ziv.prostredia tyka.
30% hdp nevytvorili v usa, to im tam priteka z celeho sveta. I slovenski robotnici a obcania prispievaju .......,coby sa ho to netykalo, tyka, lebo zivi taku darmozracsku bandu,
Vsak predsa Iran je na rade.
A ako povedal pri navsteve CIA, jeho prve kroky, coby prezidenta, viedli do tejto institucie..... je cas, opat si vziat iracku ropu ....chlapci z cia uz makaju.
peter, to vies, za starych dobrych cias, bol dolar kryty pracou, ale casy sa menia a dnes je kryty dolar dolarom, nicim a svet mlci, ono to raz skoncit musi.
Mozno dozrel cas. Verim, ze sa budes pohrdlivo usmievat i potom.
A co je na tom plane, co doteraz predstavil take fenomenalne?
Fed zvysi urok.sadzbu a kapital z celeho sveta sa pohrnie na Wall Street. To nie je nic nove.
Vsak ma ministra od Goldman Sachsu, svet bude este len cucat.
388 najvacsich amer.firiem bud dane vobec neplatilo alebo len smiesnu cast, Apple s miliardovymi ziskami dan vo vyske 1,9% a Microsoft po kreativnej uprave este dostal vratku.
Prehlbi akurat tak deficit Federalrozpoctu, ale vsak si to vykompenzuje na zvysku sveta.
Zajasala som, konecne niekto, kto vie rozlisovat.
Nerozdelujem ludi podla farby pleti, ... delim ludi iba na dobrych a zlych.
Drzim sa zasady cudzie mi netreba, svoje si nedam.
To ziena ma moje sympatie.
Bazil ++ aj to je jedna z viacerych moznosti, ale, co fnuka?
On svojim rozhodnutim hned v prvy den pripravil tisice amer.domacnosti o strechu nad hlavou a tu fnuka kvoli takej konine.
Ako napisal jeden diskuter, ked prisahal na Lincolnovu bibliu aj nebesa plakali. Spustil sa lejak. Drzme si Americania palce, aby sme neplakali i my. Ja som dodala a s vami i zvysok sveta .....
To je fakt pruser, ako si nieco take mozu dovolit, no, tfuj!
Donaldko, kolkoze sudnych zalob za plagiatorstvo znamych znaciek voci tvojej skvelej dcerke bezi?
Donaldko a nevadi ti, ze tie vyrobky dava vyrabat v Cine? Vsak i ty si davas vyrabat hluposticky v Cine. Ako by ste boli v rodine.
Ale inym sa vyhrazas, patriot! Takto tu Ameriku opat velkou neurobis, ked budes riesit taketo banality.
pepo a ty kde zijes? Zvysili min.mzdu a ludom skratili prac.dobu, uz nie 7,5 h ale iba 6 h a na min.mzdu mozu zabudnut.
Jojoj, pripadov je viac nez dost .....
Na tych ciganov, dostavaju z EU rocne naviac 30 milionov, socialna davka na 1 osobu je 62 eur/mesacne. Co z toho oni vidia? Staru belu, obcas im postavia nejake barabizne, kde sa nabali nejaki rod.spriaznenci.
A cigani robia i tie najspinavsie roboty, nie su na pasovu robotu, ale jarky kopat, lopatou a hrablami robit vedia, ak ich niekto zamestna.
Skuste svoju pozornost zamerat na tych, co rozkradaju miliardy, co vykradli dochod.fondy, pod cenu predali strateg.podniky, co rozpredali prir.bohatstvo a nie na chudakov, co nemaju ani na chleba, o hlade sa robit neda ...
valdis, s Vami rec tazka, pred 89 ti odbornici boli obmedzeni embargom nielen na technologie, ale i na material. Pristup na zahranicne trhy obtiazny, ale i tak sadokazali presadit a boli v zahranici vysoko hodnoteni.
Dnes tychto vlastnia cudzie firmy, nepodielaju sa na tvorbe narodneho dochodku, mastia cudzie vrecka.
Ti pre nasich ludi nerobia takmer nic! Na dochodky si musime poziciavat, vtedy boli v dochodk.fonde miliardy, ktore po 2000 uspesne rozhajdakali.
Mali sme majetok v bilionovej hodnote, dnes dlhy, kam sa pozries.
Bolo by to na veeeelmi dlho, ale mam problem napisat co i len prispevok, vyhadzuje mna to z diskusie.
Avsak viem, ze vo Vasom pripade by to bolouplne zbytocne, vsetko hodnotite cez svoje bank.konto, cez svoj nakupny kosik, cez svoj zaludok a susedovie auta.....vnimate len povrch!
Firmam sa dari aj slovenskej ekonomike, nie hospodarstvu, Slovensko ziadne nema, ma len ekonomiku ......
Stat sa zadlzuje, rozpredava, Slovak zije na dlh, ale zahranicni investori kasiruju miliardy a pracujuci Slovak zivori a prepada sa hlbsie a hlbsie, priemyselna revolucia 4.0 uspesne napreduje prave v automobilovom a elektrotechnickom priemysle, tak len sa este utesujte a vytesujte, moj ty allah!
Chesusmarja, nad tym sa rozplyvate? Vsak je to do placu.
Take ponizenie sme si nezasluzili, mali sme skvelych odbornikov ako v tazkom tak i lahkom priemysle a dnes sme na urovni krajin tretieho sveta.
Toto priloz tam, tamto onam a hlavne nerozmyslaj, ako cvicene opice, fortiel sa vytraca.
Vsak ho vyhodili z kazdej redakcie, lenivy, vymyslal si a odpisoval od inych, ked posobil ako dopisovatel z EP Brusel tyzdne sa tam neukazal a potom zosmoklil take capiny, ze uz mu to Times nebral .....
On nie je psychopat,, ved je to najlepsi kamos amer.prezidenta trumpa a ako vyhlasil, spolu ruka v ruke zabezpecia svetu stabilitu a prosperitu. Oko mi zaslzilo ....
Aka nahoda, ze tento Boris s dvojitym obcianstvom americkym i britskym bol tak odusevnelym zastancom Brexitu .....
Veolia a vam nehovori asi nic, tak vedzte, ze voda je sprivatizovana.
Preto som tlieskala, kotleba zupanom, konecne vyzenie tu bandu, co nam na prameni sedi a ajhla, kde nic, tu nic.
Veolia si dalej gazduje s nasou vasou ich vodou .....
To viete, mozme si to dovolit, vsetko prirodne bohatstvo, nam spravuju "zahranicni odbornici" i tu vodu, o ktoru sa uz vedu vojny.
Naco by zisky zostavali doma, my sme grandi, radsej cudzemu dochodcovi prispejeme, vsak nas sa uskromni.
Jej, ako sa v tejto krajine cudziemu "investorovi" prenadherne zije a nielen jemu.
Odporúčame