Nič nové, to už Trump dávno povedal, že Rusko má vrátiť Krym Ukrajine.
Nuž, keď niekto nepočúva, tak mu treba!
A vyjadrenie besného psa Mattisa "V Rusku je viac džihádistov než v ktorejkoľvek inej krajine, len ich treba usmerniť a k ruskému hospodárskemu problému priadať i vnútorný boj.
Po demografickej stránke je tiež Rusko na tom veľmi zle. Nedokáže ochrániť tak rozsiahle územie. Len si treba počať.
Muži zomierajú na HIV, tbc, alkoholizmus. Ženy prešli špciálnymi operáciami, aby nerodili deti. Rusko už nemôže demografickú situáciu napraviť. Je v pasci .....
Nechceme, aby sa jeho jadrové zbrane rozbehli do sveta, treba nájsť scenár ako tomu zabrániť. Môžeme byť zdvorilí, náchylní k jednaniu, ale vždy musíme mať plán, ako ich zabiť."
Mierumilovné vyjadrenie, ako i to Trumpove, on skúsi s Putinom jednať, keď to nepôjde po dobrotky, skúsi silou.


