Ta pamat je zradna vec a tak otvaram skripta Pravnicka fakulta UK z roku 2002 a tam citam ....1932 Slovenska narodna strana sa spojila s HSLS .....1938 uz bola HSLS de facto statostranou .....
Demokraticka strana vznikla pocas odboja a zo strany KSS bola tato strana hodnotena ako vstup ludakov do politiky po roku 1945.
To, ze ich odstrihnu od st.penazi na ich poslani a na tom, preco ich vzkriesili, nic nezmeni.
Aj Zlaty usvit odstrihli od penazi, funguju dalej, mrzacia a vrazdia oponentov na objednavku. To iste sa deje vo Svedsku.
Oni ich potrebuju ......v ziadnej demokracii nezijeme, slov.parlament je toho dokazom. Ako moze niekto hovorit o demokracii, ked vladnu oligarchiou nastrcene figurky deliace sa o moc s vyznavacmi bestialnych vrahov.


