malinova, oni všetci slúžia, ale nie tým, čo slúžiť majú, ale tým, ktorí im ten luxusný život zabezpečili. A to nie sme my dole.
Počuli ste, že 0,01% najbohatších, ktorých nenájdete ani na stránkach Forbesu, je tou skupinou, čo rozhoduje o chode sveta? To Vám nik nenapíše ......
Že máte 1% ich pobočníkov ako je Soros, Kissinger .... ktorý zase úkolujú takého Junckera a či Schulza, tí patria do tej elity 10% veď sa na tie postavičky pozrite bližšie, sú to úbohe kreatúry, ktoré kvákajú, čo im nariadia. Len aby ľudí držali v pokoji, aby sa náhodou nezačali búriť, pokiaľ oni dokončia to, čo majú v pláne.
Nebuďte naivná, od nich pravdu čakať nemôžte a oni si zriadzujú i množstvo alternatívnych médii, im je úplne jedno, čo si tam plebs vypisuje. Keby chceli tie alternatívne zakázať, tak to už dávno urobili, vedia, že ich neohrozujú.
Zase mňa neberte za slovo, že všetky alternatívne im slúžia, to nie, ale zamysleli ste sa kto platí zjemivlek a či SV? Za všetkým hľadaj peniaze!


