On dohody nepotrebuje, on bude vydierať a vyhrážať sa. Ale však by Mexičanom odľahlo, keby ten paškvil zrušili.
Už to nie je ani na smiech, TTIP nepotrebuje, stačí, že bude vydierať Nemecko, čo už aj robí. A naviac je tu CETA, americké firmičky si spravia svoje dcérečky v Kanade a majú vystarané.
Naviac, krajiny ostbloku môžu byť pokojne i všetci donaldovi lízači tu na diskusii. Slovensko už takú zmluvu s usa má a čakajú nás min. 2 arbitráže s miliardovými pokutami. Nachystajte pudeláre, však treba trumpete prispieť do rodinného rozpočtu. Však Ameriku opäť urobí veľkou, za cudzie!!!


