Policajný teror sa začal
"Je nás tu päťtisíc, koľko nás je vo všetkých kútoch krajiny? Len tu spočíva desaťtisíc rúk, ktoré vedia pracovať, sadiť a siať.
Koľko ľudí je tu o hlade, trpí zimou, bolesťou a strachom, hrôzou a šialenstvom ....
Šesť našich priateľov stratilo sa v nekonečne hviezd. Jedného dobili, nikdy by som neuveril, že je to možné, takto dobiť ľudskú bytosť.
Jeden skočil do prázdna, druhý si roztrieskal hlavu o múr, každý z nich však pevne hľadel smmrti do očí!
Taká obludná je tvár fašizmu!
Svoje plány uskutočňujú bezohľadne, s prehnanou precíznosťou. Vyznamenávajú sa krvou a krviprelievanie je pre nich znakom hrdinstva.
Môj Bože, je toto tvoj svet, ktorý si stvori? Svet zrúd a beštií ....
Kto platil tie beštie? Kto ich podporoval? Vtedy sme sa toho neúčastnili, dnes áno. A Pavlosa Fyssasa, zavraždili neonacisti zo Zlatého úsvitu a to sa stalo 18.9.213, ubodali ho k smrti.
Tássim N. Taleb .... Intelektuáli sú idioti. Zaraď sa kam chceš, ja som ťa už zaradila.