Niektorí neustále dookola vypisujú tie balasty o ekonomike Ruska. Stačí si otvoriť stránky MMF a tam nájdete všetko, čo sa čísiel a stavu ruskej ekonomiky týka. Ale to pravda niekomu nehrá do karát.
Vážení, keby sme my mali sotva 1/10 z priemyslu, ktoré má Rusko boli by sme králi a nie vazali, otroci vo vlastnej krajine o živote, ktorých rozhodujú nejaké zahraničné korporácie .....
Som iba laik, teraz zababraný od jahodového džemu, fyzika ani chémia nie je mojím oborom, ale iste viem, že pri použití atómových a iných serepetičiek padnú ako zaostalé, tak i tie vyspelé krajiny. Tie zbrane hranice nepoznajú. Ľudstvo vyhynie. Ľudia sa zahubia sami, svojou hlúposťou, ktorú tu poniektorí dávkujete tým stále sa opakujúcimi výmyslami, ani si len nedáte námahu, overiť si, či píšete pravdu, stále dookola, ako pokazené verklíky, vyložené klamstvá tu vypisujete, veď sa už zamyslite nad sebou!


