A ešte doplním, doteraz sa o trumpetovi nehovorilo nič, čo by bolo nejaké škodlivé a bolo by toho viac než dosť. Média mlčali ..... o jeho daniach, o jeho dlhoch, o jeho bankrotoch, o jeho mafiánskych obchodoch .... Ľudia boli celí happy a on ich oklamal, sprosto, nehorázne .... bojoval proti stávajúcim politikom, proti stávajúcim vládnucím a ešte horších si do bielej chatrče vezie ..... bože, čo to nevidíte?
Ale už ľudia začínajú z prvých ošiaľov triezvieť, skúste Parlamentní listy .... Totální výprask Donaldu Trumpovi .... článok z 27.12. prof. Zelený, čo len potvrdzuje moje tvrdenia, nie som tým nadšená, ale on je vychytený ekonóm, ja iba obyčajná diskutérka, neovplyvniteľná, hoci tiež som človek omylný.
Teraz som to dočítala a iste nájdem podobných článkov viac, ale však za všetko zlé môže bombardér Hussejn Obama, výhovorka, spustil tichú a nenásilnú, pre nás, demontáž najväčšieho svetového úžerníka, ktorý rozsieval demokraciu na krídlach bombardérov a ničil životy ....

