Vies vysvetlit, ze ako moze existovat firma, ktora nema 400 - 500 € zisk pred zdanenim?
Z coho zije majitel? Z nuly?
Pri platitelovi DPH bola mes. Dan 80€, bez DPH 40. Mesacne.
Tolko a viac, zaplati kazdy zamestnanec.
Kazdy podnikatel, zvlast platitel DPH vyuzivanim (zneuzivanim)a pouzivanim firemnych zariadeni a vyhod, vratane vozidiel, mesacne usetri na vlastnych vydavkoch ovela viac ako bola danova licencia.
Preto bola DL spravne zavedena. Smer ma sklamal, ze to nedokazal obhajit.

