Dufam ze Mika, Diko aj Hanzelova pojdu k usackym certom .
,8.5. v RTVS v spravach ani raz nespomenuli, ze nas oslobodila ČA!
Zato 30 minut davali rozne nahluple nazory o Francuzkych volbach.
Dufam ze Mika, Diko aj Hanzelova pojdu k usackym certom .
,8.5. v RTVS v spravach ani raz nespomenuli, ze nas oslobodila ČA!
Zato 30 minut davali rozne nahluple nazory o Francuzkych volbach.
To sa tak hanbis alebo mas vysoky tlak, chod k lekarovi.
Ak sa mu dokaze trestna cinnost preco nie.
Obchodovanie nie je trestne.
Kazdy je zodpovedny za SVOJE konanie a nie za konanie INEHO.
Taketo clanky by mali citat krikluni o predrazenych stavbach ktori nevideli stavbu ani z rychlika.
V politickom boji sa Zlodej vlamal minimalne do osovneho uctu ministra vnutra a spolu s politickou stranou zverejnil jeho osah s osocovanim ministra.
Je to neakceptovatelne konanie a zasluzi si najtvrdsi trest. A je jedno pre koho ten clovek pracoval.
Ludia, ktori nepoznaju hranice zakonnosti, patria do väzenia.
+++
Vdaka za to, ze som si to mohol pozriet.
SITA, ČTK, V KTOREJ KRAJINE JE NEPLATENIE DANI V SÚLADE SO ZÁKONOM?
Mozno by ste sa mali na to opytat agentury Reuters alebo Matovica, to je skoro to iste.
Tak tu bola praca, vysoka zivotna uroven? tak preto za 1.republiky bolo najvacsie vystahovanie Slovakov za pracou do USA a Canady.
Ved Americania tu na konci druhej sv.vojny nemali co bombardovat. Tak znicili aspon zel.stanicu v N.Zamkoch, petrochemu Dubova a Apolku v BA.
Vojnou rozbitu krajinu bolo treba znova postavit, boli zbezprasnene cesty az po posledny majer, elektrifikacia az po poslednu samotu ci zahr.osady a vinice.
Rozvoj priemyslu, enetgetiky a polnohospodarstvo na vysokej urovni.
Boli sme sebestacni v potravinach
Kazdy mal vlastny byt ci dom.
Stat nemal dlhy
Zamestnanie mal kazdy.
Hlavne, nemali sme strach z vojny ako dnes.
Samozrejme bolo aj vela chyb, ktore nam vadili
Tych sme sa chceli v 89 zbavit. Netusili sme ze aky hyenizmus moze nastat v kapitalizme.
Po 27 rokoch vidime len samu destrukciu a ziadny rozvoj.
Byty sa nestavaju a ked,tak drahe, priemysel bol zlikvidovany a postavili sa montazne haly, polnohospodarstvo sa zlikvidovalo a nie sme sebestacni, sme zadlzeni
Kascak si to nie zasluzil ale vysluzil za redakcnu radu debnika N, Kascak, Butora, Šimečka...
Propagatori Kisku su Kiskom ocenovani.
Je mi z Kisku spatne.
Spina k spine sada.
Jedinu spravnu vec co spravil, ze si uvedomil , ze za trojdnove nicnerobenie si ten plat nezasluzi.
Prezidentske povinnosti si neplni, rozdava nase, prelietal nase, cestuje na turistiku za nase, kampan si robi za nase a pod.
Tento exot vychovany na komusskych vyhodach a protekciach, predseda SOcialistickeho zvazu mladeze, komussky ideolog, jedine co ovlada je ohlupovanie naivnych a deticiek, tak ako ho to naucili komusi.
Spinavi prostituti uz nevedia ani to, kto vyhnal z nasej vlasti Nemeckych fasistickych vrahov.
Bez Červenej armady by fasisticke Nemecko nebolo porazene.
Na Slavine boli politici, ktori si ctia svoju vlast a nie zapredanci
Kto postavi minaret, dostava statne vyznamenanie.
Aj byvaly zastupca sefredaktora SME, terajsi Kiskov medialny sef.
Spina k spine sada...
Mne sa to vidi uplne opacne.
Napr. pre RTVS bola vcera nadolezitejsia sprava o Francuzskych volbach, 30 minut!
Ani raz nespomenuli ČA ktora nas oslobodila, v jednom vstupe nejakeho ucastnika na Kiskovej akcie odznelo, ze po vypuknuti SNP sa vedenie Sovietskeho zvazu rozhodlo prist na pomoc.
Vobec nebolo spomenute fasisticke vycinanie Nemecka a jeho prisluhovacov. Ani kto ich hnal az do Berlina.
Toto je propaganda najhrubsieho zrna a urcite nie proruska.
A netreba zabudnut ani na Handzusa, ktory vsetko vedel ako to robit. Sposobili destrukciu, ale nevedia to najdolezitejsie, motivovat hracov k reprezantacii.
A co ked su to Amicke instrukcie a v ramci nich potom pride senzacne odhalenie tajnych sluzieb , ze za tym su Rusi?
Odporúčame