nikto nepotrebuje lži pro, proti a už vôbec nie zmanipulované ci utajené spravodajstvo.
Članok ktory udavas je dôkazom manipulacie podľa v blogu uvedenej kritiky o manipuláciách na príkaz.
" Vysokopostaveny podplukovnik ruský agent Igor, alebo zdroj ktory nechce byt menovaný, " su maximalne nedôverihodné správy. Že v EU sú ruskí agenti to je už len novinka. asi taka ako že sú tu aj americkí, izraelskí, tureckí alebo čínskí.
Mna viac zaujímajú slovenské média, ktoré nedokážu podať objektívne spravodajstvo bez bez cynizmu a znevažovania mediu neoblubenych objektov.
Je doslova fraskou, ked sa televízia chvali, že ma najojektivnejsie spravodajstvo, lebo mu podla prieskumu, verí každý 4-5 divák.
To je skôr škandál, že 75-80% divákov nedôveruje TV spravodajstvu danej televízie.
Toto je pravé zrkadlo kvality novinara!


