A kto mu ho odobral Ty, alebo Kiska ktory povysuje svojvolu nad zakon?
A kto mu ho odobral Ty, alebo Kiska ktory povysuje svojvolu nad zakon?
Tak tym dvom by som strcil alternativny zdroj rovno do zadku, aby mohli utekat a aby ich to v kuse kopalo.
Ten zakon vznikol za pravice.
Aky mal ciel? Presne taky aby podnikatel mohol legalne okradnut veritelov.
X firiem moz no desiatky , vyuzilo tuto moznost a nevyplatili svojich veritelov.
Rovnake svinstvo je aj osobny bankrot, pozri Hrica, ptrviedol majetky na dceru vyckal cas a vyhlasil os.bankrot. veritelia si mozu akurat piskat.
Vahostav , podla mojho nazoru sa zachoval najcestnejsie, vyplatil avyplaca svojich veritelov.
Bud predali statu za 50% cenu pohladavky, ktore stat od Vahostavu zinkasuje, alebo vyckaju a postupne ich pohladavky budu uspokojene.
Ak si myslis , ze nejaka firma, po restrukturalizacii uspokojila svojich veritelov lepsie, tak daj nam vediet.
Nepovazujem za spravne, ze sa do podnikatelskych vztahov zamontovala vlada a ze podlahla tlaku medii,co zase pouzili hned voci nej.
Mali to nechat tak, nech to trh vyriesi!
Pre o robili firmy zadarmo, a investovali svoje peniaze? Podla zakona maju narok na zalohu do vysky 70% dohodnutej ceny .
Rozvodne podniky boli uz sprivatizovane, a E-on, EDF, a RWE potrebovali rychle spat investovane peniaze, ktore sa im takto vratili za necele -2 roky.
Pred privatizaciou mala ZSE navacsi zisk 5mil. Ostatne boli v strate.
Po privatizacii zrazu mali tieto firmy miliardove zisky.
Ako je to mozne?
Pred privatizaciou robila personalny a majetkovy audit nemecka firma pre nemeckych privatizerov.
Dzurinda a Miklos s radcom Sulikom to strelili za bagatel.
Provizie zlegalizovali v zakone.
Plne suhlasim s Gasparom a vyhlasenie NEF podporujem.
Znepokojuke ma vsak postoj Kisku, ktory posliapava ludske prava a slobody tym, ze si predvolal obcana a ziadal vysvetlenie jeho obcianskeho postoja .
Rovnako by mala vysvetlit svoj postoj ministerka spravodlivosti Žitňanská, ked vyzvala obcana SR aby vysvetlil svoj obciansky postoj.
Je velmi zle, ked ustavni cinitelia v najvyssich funkciach neuznavaju zakladne ludske prava a slobody.
Tieto postoje smeruju k totalite , a vladnutie Kisku sa zacina na nu podobat.
Preco to nase media nekritizuju, kde je AI, Aliancia F.P., TI p.Beblava a spol., ak su len trocha spravodlivi?
Toto im nehra do kariet, lebo to nie je nikto z ich stada?
Ten mentalne postihnuty nevie rozoznat ani hodnosti.
Na rozdiel od teba , co nevies pochopit co znamena vybrat z dvoch jedneho, cca 30% obcanov.
Fico povedal ze ceny sa vratia na uroven roka 2016, uz pri prvej TB, dnes po opozicnych a medialnych klamstvach to definitivne potvrdil.
Klames ty ci Fico?
Ved nevies co znamena , z dvoch navrhnutych jedneho vymenuje.
Presne tak, zrejme niekto dobre zaplateny,.
To robi vzdy, ked sa vlada chysta nieco riesit, hned uteka k muru narekov a robi TB v TA3.
A krcmovi politici to zeru, podla promile v krvy, ze sa veci menia kvoli nemu.
Pan premier, ked teatralne roztrhol fakturu, povedal aj to, ze sa ceny vratia na uroven roka 2016!
Stalo sa.
Matovicov a medialny cirkus od vtedy aj neochota distribuciek vytvarali divadlo, ktore dnes premier ukoncil.
Iba tupec si moze mysliet, ze taketo veci sa daju vyriesit za 1_2 dni.
Markiza v spravach o 17:00 ;
Vlada ustupila opozicii!!!!
Toto dokaze vypotit len korunovany i diot a tv Markiza.
Zaroven sa chvali ze je najdoverihodnejsia. U nas bohuzial doverihodne media mie su. Prave pre taketo bluznenie.
Ze vraj kazdy 4. divak jej doveruje. To znamena ze jej spravodajstvo je doverihodne len na 25%.
A tym sa ti prostituti chvalia!
SITA ako vzdy, klame uz v nadpise, spravne ma byt:
Ukrajina nakupuje rusky plyn nie priamo ale oblukom cez okolite staty.
SITA uz nema mysliacich prostitutov?
Sucasne stale poplatky v dis su nespravodlive.
Kazdy odber potrebuje rovnaku starostlivost o dodavku tak aj staly plat ma byt rovnaky.
Zapad, stred a vychod su rozne firmy s roznou hustotou odberatelov.
Cim viac odberatelov na km vedenia tym mozu byt poplatky nizsie. Viac ludi sa sklada na prevadzku.
Tymi cislami riadne prehanas, su diametralne odlisne
Zisk tie spolocnosti maju, ved to je zmysel podnikania, otazne je ci je primerany.
Pokial je staly plat rozny tak odberatelia dotuju tych s nizsim. V tomto pripade tych s 10 centami.
Priklad: vinice ci zahr. osada, ma 100 odberatelov, ×10 centov= 10€/mes
Vedenie ma v takom pripade cca 3km
Kazdorocne starostlivost o zariadenie , pochodzka, revizia, orez stromov.
Sem tam odstranenie poruch, ktore vznikaju nasledkom burok, vetra ci skratov.
To je len zopar cinnosti ktore mnohonasobne prekracuju stale poplatky za distribuciu.
Tak tieto naklady musi niekto zaplatit, zaplatia to ini odberatela, lebo v inych sadzbach maju za distribuciu vyssie poplatky.
Tato nespravodlivost by mala byt odstranena, aj ked spravodliva nikdy nebude.
Zaroven sa pripravuje dalsia nespravodlivost delenie poplatkov podla isticov. Odobrat 15A cez 1 ci 3f istic je uplne jedno. Aj poplatok ma byt rovnaky.
Ak sa niekomu zvysilo o 1000% tak toho doteraz dotovali ostatni odberatelia.
Zrovnanie cien za distribuciu povazujem za sprav ny krok , ale len do vysky opravnenych narokov, preto sa nema delit odberatel podla toho ci odoberie energiu cez 1 alebo 3f istic.
Klizan hral velmi lahostajne, zapas ho viditelne otravoval , nemal zaujem hrat .
Taky hrac uz by nemal reprezentovat.
Videl som len posledny set ale ta prechadzka po kurte uraza vsetkych fanusikov.
Si odtrhnuty z retaze ked nevies kto vladol v r. 2011?
V 2011 sa podla spravy URSO navrhovali ceny s podporou vtedajsej vlady.
+++
Ja si dobre pamatam.
Par rokov pred tym som presiel na plyn, kompletne, radiatory, kotol, rozvody atd.
Dovtedy som mal plne elektrifikovanu domacnost s aku kurenim.
S plynovym kurenim som zisiel s nakladmi na menej ako 1/3.
Preto ma vtedy isiel slak trafit, ked som zistil ako zamyslaju navysit cenu plynu.
Nehorazne zvysenie cien rozdelenim na male a velke domacnosti mali za nasledok zalohy 6000 sk! + nedoplatok pri vyuctovani.
Odporúčame