Štyri veľké obchvaty zostali v neistote
Co chce riesit uz tato vada?
Ked podpisu budu im vykrikovat ze za to ze maju z toho kseft.
Ked nepodpisu tak im budu vykrikovat ze sa bali lebo Ze im pridu na kseft.
Takze by som nepodpisal a nech sa vsetci topia v smogu a na pristavnom nech si hraju tukes este 10 -15 rokov. Aj tak PPP kritizovali.
Len mimochodom PPP PRIBINA bol EK vyhodnoteny za najlepsi projekt. Nase media vsak o tom mlcali len v Slovenskom rozhlase v radiozurnale prebehla tato sprava. Zamerne som sledoval vsetky media ale v ziadnom inom sa ta sprava neobjavila.
Rovnako asi dopadnu aj Mochovce pravica sa ich vzda.
Su dokoncene len vdaka Muftymu a Gabcikovo tiez.
Cesta do Kosic mohla byt hotova keby nebola zastavena pocas pravicovej vlady.
Je to podobne ako inde. Podnikatelia nehladia velmi na cenu stavby aj ked sa bude robit soboty a nedele ale ju chcu mat co najskor hotovu aby mohli na nej zarabat. Zvysena cena sa takto rychle vrati.