Ten ma starosti ako sa opat vyviezt do parlamento na chrbte somarikov, tak ako v roku 2012 ked kratko pred volbami na otazku novinarov vyhlasil ze on z KDH nemieni odist.
Po volbach hned zdupkal a zacal budova svoju stranu ktorej sila je na takej urovni ako jeho politicka schopnost.
Nase media ho vsak obchadzaju a jeho loz prehliadaju.
Teraz sa nalepil na Matovica len aby mal zaisteny plat poslanca, lebo pravnik jeizerny ked nedokaze respektovat prezumpciu neviny a musi robit zo seba sasa na ulici.
Preco nie je na nizsej pozicii kandidatov ako ini poslanci?

