Freso vysvetlil ze po uraze manosit take topanky a trinasky v inej farbe nemali.
Ako jediny politik povedal pravdu. Ze na pravej strane pol.spektra mu vadi kupcenie s funkciami a uplacanie . Chcel zverejnit aj podozrive financovamie strany. To sa ale u praviciarov nenosi . Stranu chcel ocistit od takychto ludi. Tak krysy zacsli utekat a s uzasom zistil jak malo Cistych ostalo z SDKU.
Zato sa mnohi reciklovali do inych stran a tvaria sa ze su cisti.
Fresovi patri vdaka ze ocistil SDKU.
Skoda ze media si toto nevsimli.

