Ak tieto veci hyenam vadia, pteco im nevadia prispevky na stavbu, obnovu a chod internatov co vyuzivaju aj deticky bohatych, prispevky na zateplenie, hypoteky, prispevky sukromnym skolam, vys.skolam ked absolventi maju bohatich rodicov,, vyuzivanie firemnych aut na sukromne ucely vratane cesty do prace a rodinnymi prislusnikmi co sa v normalnej spolocnosti povazuje za nepenazny prijem a zdanuje sa. Okradanie statu na daniach ked si podnikatelia davvaju do nakladov od ponoziek az po zehlicku cim ich naklady na domacnost su su o cca 40% nizsie ako u bezneho obcana zamestnanca( 22% dan+20%DPH).
Ked podnikatel vykazuje hlavne dlhodobo nulovu dan.povinnost
pritom si zije v luxuse zabezpecuje luxus aj pre svoju rodinu?
atd,atd.....

