Par postrehov.
Uz pri zbierani podpisov bolo jasne ako dopadne schodza
Ani opozicia neverila ze schodza bude a preto ich bolo malo v sale.Smer to urobil skvele a ukazal celej republike aka je opozicia hlupa, dokonca viackrat sa nezaprezentovsla vpocte ktorym disponuje.Nakoniec Svojimi hlasmi schodzu podporil aby mohla zacat.Vysledok bol dopredu jasny. Iba naivny clovek mohol ocakavat ze Smer zmeni svoj postoj k poziadavkam anarchistov z radov ucitelov a k poziadavkam nezamestnanych ludi pravdepodobme s kvalifikaciou zdra.sestry
Ak hovoris o nejakych delegatoch, prosim Ta daj nam vediet kto tychto ludi delegoval a kedy.Zrejme si mylis pojmy.
Ucitelia co tam boli nemaju ziadnu legitimitu a Kavecka nema mandat odsuhlaseny odborovym zdruzenim.Boli tam na vlastnu päst ako kazdy iny.
Nemali ziadne legitimne pravo vystupovat vNRSR
NRSR nie je cirkus aj ked ho tam mnohi poslanci predvadzaju.
Smeraci nechali vyrozpravat sa opozicnikov co by bolo keby boli oni len nepovedali co bolo ked oni boli

