A to by ho este vystvali. Nedostal by ziadne ulohy a uz vobec nie vTV lebo jeho pocinanie bolo ako tomu hovoria niektori s oblubou, zlodejske lebo okradol svojich dodavatelov.
Ked to spravi clovek blizky pravici a zvlast ich chranenci komedianti je to OK.
Skutocny umelci nepotrebovali nikdy v historii VŠ. Ich diela obdivujeme dodnes
Ak niekto nieco vie nech si to preda a nech zije zo zisku. Spravaju sa ako ista skupina ludi len natrcaju ruky nech stat da.
Prisali sa jak pijavice a vysavaju z rozpoctu peniaze. Nech si na seba zarobia , predajom diel, listkov na predstavenie a pod.
Skutocni umelci sa presadia a komedianti vypadnu.
Aj tu ma platit ze trh to vyriesi. Zatial si uzivaju soc. sposoby.

