aj ked ju neoblubujem ma pravdu, a nemyslim si ze je naklonena Smeru.
nepaci sa to tym co maju zaujem pred volbami vyvolat nepokoje. Doteraz sa objavovali vzdy pred volbami rozne nahravky.Este sa Lipsic snazil niecim zaujat ale uz mu neuveri nikto a odhalilo by sa kde sa nahravky konspirovali.Bolo mi cudne to ticho opozicie ale uz sa prejavili inou taktikou.Nase neprofesionalne media to podporuju vytvaraju anarchistom obrovsky priestor a dokonca v niektorych TV odvysielali vyzvy na tkz strajk aj vRTVS co je absurdne.Tieto iste media vsak za vlady pravice pocas opravneneho a ohlaseneho strajku hovadili odborarov, zosmiesnovali ich, utocili na nich co prechadzalo az do zastrasovania a pri strajku zelezniciarov Lipsicom a pravicou skorumpovany sud vyhlasil strajk za nezakonny pod hrozbou nahrady skody.US vsak toto rozhodnute zrusil. Media sa spravaju ako v roku 2010ked po volbach aj medzinarodna organizacia novinarov oznacila konanie slovenskych medii za neprofesionalne a jednostranne

