Hotovo! Messi prestupuje do Paríža, podpísal zmluvu ako zo sna
Zmení. Lebo ušetria na jeho plate.
Nakoniec počítam, že sa v PSG neuchití, rovnako ako sa nechytil Neymar. Sledoval som toho Messiho v zápasoch Batcy a nič moc, iba sa prechádzal po ihrisku. A to, že neuspeli nielen v LM, ale ani v domácej lige ide na vrub kapitána.
A ešte, spomenul som si, ako prišiel do montážnej skupiny zámočník s triedou E8. Vedúci monér ho neprijal, lebo mu vraj minie veľa z rozpočtu. Povedal - radšej mám montéra s triedou E6, ktorý má výkonnosť 8 - kára, ako toho, čo tu bol s výkonom 6 - kára.
No a toto platí aj o Messim.