Akože po MS? Veď on už bol nespokojný, keď prišiel do dejiska MS. Najprv frflal kvôli tomu, že musel prísť z letiska taxíkom a sám si niesť batožinu a potom, keď ho tréner dal do druhého útoku. No ale tréner mal už centra do toho 1 útoku a keďže Pospíšil nebol v príprave, mohol hrať iba na krídle. No on nechcel, tak musel do druhého, tam zase nebol spokojný s krídlami....

