Odteraz sa bude na športoviskách kľačať za ABLM.
Napadlo ma to, keď bola Slávia na štadióne v Londýne a držali sa za ramena, no nepokľakli. Boli medzi nimi aj traja černosi, no africkí, nie americkí.
Čiže to A by znamenalo, že to právo majú len tí americkí černosi, lebo o nich ide. O tých z iných štátov a kontinentov nejde, preto aj tí slávistickí nekľakli.

