A prečo si taký nabrúsený? Ja viem o čom hovorím.
Ešte za bývalého režimu bola v areáli letiska v Blave blízko kotolne taká stará budova, aké sú na dedinských staniciach. No a tam bola klasická krčma, kde chodili zamestnanci letiska. Chodili sme tam s kolegom na pivo. Jedenkrát tam prišli dvaja v pilotských uniformách, dali si každý deci moskovskej vodky a odišli. Kolega sa pýtal krčmára - prileteli? Nie, letia povedal. Majú vraj istejšiu ruku a nemajú strach.
On vraj pozná ich správanie, lebo keď priletia, tak tých pohárikov je podstatne viac.

