A ty si videl hrať nejaký hokej? Lebo podľa tohto, ako sa vyjadruješ vieš prd nielen o hokeji, ale aj o živote.
A ty si videl hrať nejaký hokej? Lebo podľa tohto, ako sa vyjadruješ vieš prd nielen o hokeji, ale aj o živote.
Vôbec to nemení na skutočnosti, že chlapec neprišiel reprezentovať Slovensko, on sa prišiel predať.
A z ktorého miesta to bol draftovaný? Bol aspoň v prvej stovke?
Lebo na ľade neukázal nič. Akurát rozbil partiu.
Ako sa asi museli cítiť tí chalani z 3 päťky, keď o nich trénerovi povedal, že zle korčulujú a odskakujú im puky?
Presne tak. Ten Ramsay od mája do novembra nevedel, že Slovensko existuje, no plat mu ide. Teraz má zase pauzu až do apríla. Napokon, zostavu mu robia asistenti a Šatan, lebo on o hráčoch nemá šajnu.
Tomuto kritkovi ušlo, že Bokroš dennodenne trénuje orange 20, čiže výplatu si na rozdiel od tamtoho zaslúži.
A on ešte nehrá v prvom tíme? Taký talent najlepší v produktivite juniorky?
Toť som pozeral a už 17 ročný hral NHL.
Ale machrovať vie ako víťaz SC.
On, tento zasran neprišiel reprezentovať Slovensko, on si prišiel vybudovať výhodné miesto pre draft.
Lenže, božie mlyny melú............a chlapec sa prerátal.
Takže miesto toho, aby zažiaril a ohúril skautov, urobil si ostudu, lebo skauti zistili, že je sráč.
No a kde hľadať chybu? V realizačnom tíme.
Podľa tej tlačovky to vyzerá takto.
Ten Pospíšil si prišiel na MS vydobiť 1 miesto v budúcom drafte, no bohužiaľ nevyšlo mu to. Nevyšlo mu to však nie preto, lebo pochybil tréner, ale preto, lebo to prepískol on.
On si to predstavoval asi takto:
1. Poviem, že som chorý a nebudem hrať prípravné zápasy, veď načo, tam nechodia skauti a zbytočne sa vysilím.
2. Tréner ma musí dať ako centra do 1 útoku a dá vedľa mňa najlepších hráčov a oni budú na mňa makať.
3. Budem chodiť iba na presilovky, na oslabenia nie, aby som mal najlepšiu bilanciu +/-.
Lenže ako to dopadlo?
1. Nehral prípravné zápasy a tréneri mali zohraté prvé dva útoky(päťky).
2. Tréner ho postavil ako centra do 3 útoku a pretože sám nič nedokázal vytvoriť, vyhovoril sa na krídla, že zle korčulovali a odskakovali im puky.
3. Pri presilovkách sa nepresadil, pretože hral na krídle v 2 útoku a nebol zo spoluhráčmi zohratý(nehral v príprave).
Vo Vancuveri hrali v prvom útoku Sedinovci, Demitra hral krídlo v 3 Kestlerovom útoku. V St Louis hral centra predsa Handzuš.
Tak kde hral toho centra?
A k tomu veiveru. Kde mal byť, keď mal platnú jednocestnú zmluvu a nikto ho nechcel?
Nieje podstatne, akú funkciu mal PŠ, podstatne je, že ho vytiahol z farmy a vybavil mu flek. Nakoniec, hovoril to jeden aj druhý. Aj sa potom navštevovali. A na vaiver listine bo poslednú sezónu v NHL. A pretože nikto ho nezobral musel do KHL.
Centra hrával v Trenčíne počas výluky v NHL v r 2005, na krídlach mal Hossu a Gáboríka, no bola to úbohosť. Trenčín skončil 3 za Slovanom(Šatan, Višňovský) a Zvolenom(Orszagh, Handzuš, Zedník).
Aj na OH 2010 začal ako center s Hosovcami, no bola to slabota a hra dostala fazónu až keď Marcela vymenil Kopec a on bol vlastne center. A čerešničkou na torte bolo keď hneď po OH vyhlásil, že na MS v máji nepôjde. Vyvolalo to vtedy reťazovú reakciu hráčov nielen z NHL, ale aj z KHL.
On ten Pospíšil si to pokakal aj u spoluhráčov, lebo ako povedal Bokroš, on odmietol hrať centra 3 útoku, lebo vraj má neschopné krídla, zle korčulujú a odskakujú im puky. V druhom útoku musel hrať na krídle a tam tiež nebol spokojný.
Takže vlastne chlapec diktoval trénerom kto kde a ako bude hrať.
Ja ale keď som pozeral prvé dva zápasy, žiadneho výnimočného hráča som tam nepostrehol. Dokonca, do včerajška som nevedel, že nejaký Pospíšil bol na ľade.
Ste chlapci vedľa. Demitra centra nehrával, lebo center musel aj brániť.
A tá výmena Tkacuka bola za Handzuša. Ale ostatné platí.
Pamätám si aj, že keď hral tento vychcanec za Vancuver a mali 5 dňový trip po súperových klziskách, tak on sa po 3 dňoch vypýtal, že musí domov, lebo má chorú manželku. A toto urobil 3 krát a bol na veiver listine....
Je to veľmi dobrý ťah od Fica. Dobrý v tom, že Kiska vymenuje 9 sudcov a ÚS bude funkčný.
Lebo, ako Kisu poznáme, on má normu vymenovať len 1/6 z kandidátov a robiť prieťahy 1,5 roka. Teraz mu to ale nevyjde, lebo príde nový prezident a on by vybral Fica, čo nemôže Kiso pripustiť.
Skrátka Fico sa pričiní o to, že už vo februári budeme mať 9 nových ÚS.
Ja som bol ŠDZ. Takže mohol som byť veliteľ čaty ako 20 ročný.
A ty si niekedy robil nejakého vedúceho?
Ja som už počas vojenčiny ako 20-ročný robil veliteľa čaty. No a vtedy mi veliteľ roty vyčítal líbivú politiku. Bral som to ako ponaučenie.
No a potom vedúceho na rôznych postoch ďalších 40 rokov. Na EMO som mal pod sebou 65 pracovníkov. Nerobilo mi problém prepustiť neschopného pracovníka. Alebo opilca.
A ty ma tu ideš poučovať.
Platí pravidlo, že vedúceho, ktorého podriadení chvália treba vymeniť.
Koľko zlatých medailí z MS a OH získal Tichonov?
Načo taký tréner, ako bol Filc, keď na OH 2010 sme už siahali na bronz, vyhrávali sme dvakrát s Fínmi, no nakoniec sme prehrali, lebo zlyhalo koučovanie. Mali sme mantšaft, ktorý bol lepší ako ten fínsky, no išli sme domov s prázdnymi rukami.
Z farmy by sa nevymotal, keby sa P.Šťastný nestal gen manažérom St Louis. Ten ho presadil do 1 útoku spolu s Handzušom a Bartečkom.
Lenže Šťastného z postu odvolali a skončili aj naši hráči. Demitru vymenili do LA za Tkacuka. Tam sa nepresadil a putoval do Vancuveru. Tu hrával v 3 útoku a dostal sa na veiver listinu.Keďže nikto po ňom ani pes neštekol, putoval do KHL do Jaroslavlu.
Naši novinári o tom nepísali. Prečo?
Keď potom padlo to lietadlo, boli tam aj 3 Češi majstri sveta - Vašíček, Marek a Rachúnek. V Česku to prežívali statočne, no na Slovensku z Demitru urobili novinári Kuciaka. Prečo? Bol ž-d.
Na MS 2011, doma bol kapitán, naši nepostúpili do štvrťfinále, v poslednom zápase robil teátr a na konci plakal. Chlap, čo sedel vedľa mňa to okomentoval, hrať si mal ty ko.., teraz čo plačeš, načo si bol kapitánom? Hossa, Gáborík a on boli najslabší na ľade, lebo vždy po zápase naskákali do auta a išli domov do Trenčína a ktovie, čo robili po večeroch....
Áno je to tak. Najstaršie remeslo bolo o tom.
Aj slúžka slúži niekomu, ako je v tom nadpise.
On vlastne niekomu slúži, no slovenskému národu to nieje.
Komu to vlastne slúži?
Keby pracoval to by bolo o niečom inom.
Tak s tým Demitrom si to pokakal. Ten v živote nič nedokázal nič nevyhral.
Taký Miro Hlinka. Majster sveta, majster Česka, majster Slovenska, no o ňom nepíšu, nebol ž-d.
Hrával s Veismanom, Žabkom, Lažom, Kučerom ... Minulý rok si boli zahrať ako 40-níci, Slovan - BEZ. Prvý krát vyhrala BEZ, lebo chytal Kučera a Lažo hral za BEZ.
Môj syn skončil s hokejom dosť skoro a som rád a povedal som to aj tým rodičom na tom zápase, lebo vyštudoval a na rozdiel od tých hokejistov má aj dobré zamestnanie.
A čo mal povedať, že Pospíšil bol ožratý? Ako svojho času Golonka, keď zahlásil, že Haščák bol ožratý? A ten obratom reagoval, že ožratý bol Golonka?
Nemohli si to vidiskutovať v zákulisí? Prečo s tým otravovali verejnosť?
Aj tak sa nakoniec všetci utvrdili v tom, že ožratí boli obaja.
Odporúčame