Ale to sa dalo čakať, veď on už s tým išiel do volieb, že v hodine H odstúpi. Teraz už len čaká, ako sa budú predávať jeho preferencie na pravicovej burze. Kto ponúkne najviac, tomu to posunie.
Ale to sa dalo čakať, veď on už s tým išiel do volieb, že v hodine H odstúpi. Teraz už len čaká, ako sa budú predávať jeho preferencie na pravicovej burze. Kto ponúkne najviac, tomu to posunie.
A ešte. Čo Britov mrzí osud EU po ich vystúpení? Im to predsa môže byť jedno, oni budú za vodou, budú zachránení.
Čo sestry mrzí osud zdravotníctva po ich výpovediach? Im to predsa môže byť jedno, oni budú za vodou, budú zachránené(Rakúsko, Nemecko, Česko).
Že Británia varuje, ale to som už niekde počul. Už si spomínam. To Kavecká tiež varovala riaditeľov nemocníc, vládu, parlament, európsku úniu, USA a pod pred kolabsom zdravotníctva, keď sestry podávali hromadné výpovede. No a vidíte, nič sa nekonalo, akurát pár sprostých sestier, ktoré sa nechali nabalamutiť stratilo dobre platené pohodlné fleky.
Ani to nečítam, len podľa nadpisu. Kde boli títo ministri, keď EU na príkaz USA vyrúbila sankcie voči Rusku?
Nemalo byť vtedy - Ministri financii G20: Sankcie by boli šokom pre svetovú ekonomiku.
Tomuto by som aj uveril a aj ďalší, no ten súčasný výrok?
Nemajú strach z toho, že po odchode VB z EU prestanú východoeurópske štáty, presnejšie kolónie EU poslúchať Merkelku? Lebo predsa Merkel, Holande, Cameron v trojke sú silnejší.
Ono to vlastne aj teraz funguje tak - EU+VB, pretože Cameron Merkelku poslúchať nemusí, no na jej príkazoch sa podieľa.
Pre qpers a desbesu. Ducký bol vo vláde a bol minister hospodárstva. Rovnako ho, ako Nemcova zavraždili mafiáni, pretože im bol už nepohodlný išlo o veľké prachy.
Takže, keď neviete o koho ide,tak radšej čušte.
Ale do protestu za Lintnera sa pripojil. Chlapcovi napršalo do nosa, bol talent to je pravda, lenže mal makať a nie špekulovať. Špekuloval a poriadne nehral už v Slovane. A rovnako to bolo aj na MS 20-ročných a minulých MS seniorov.
Urobme si paralelu. Za starými 80 ročnými dôchodcami prídu podvodníci a chcú od nich podporu(peniaze), vraj súrne pre ich vnuka, ktorý je v zlej finančnej situácii, veď on peniaze vráti aj s úrokom. Dôchodcovia naletia, nechajú sa oklamať.
Za sprostými sestričkami prídu podvodníčky a chcú od nich podporu(výpovede), vraj súrne pre volebný úspech Matoviča, ktorý je v zlej preferencii, veď vláda sestričky zoberie späť aj s väčším platom. Sestričky naletia, nechajú sa oklamať.
Kto je teraz na vine?
1. Ten vnuk, ktorý bol použitý iba ako zásterka na oklamanie naivných dôcodcov?
2. Vláda, krorá bola použitá iba ako zásterka na oklamanie naivných sestričiek?
V každom prípade sú na vine manipulátori, podvodníci(šéfky komory a odborov) a treba ich zatvoriť až sčernajú. No a poškodení sú tí sprostí dôchodcovia a sestričky, čo sa nechali zmanipulovať a oklamať.
Len pre porovnanie. Ako by sa tvárili šebejovci, dulebovci, kiskotovci a pod, keby si chcel niekto v našom parlamente uctiť pamiatku bývalého politika Duckého?
Voľakedy, keď mali ľudia psychycké ťažkosti a trpeli depresiami, tak išli na faru, dohodli si spoveď, vyspovedali sa, farár im dal rozhrešenie a 3 očenáše a bolo na dva, tri mesiace vybavené.
Teraz, keď má Poroš psychycké ťažkosti a trpí depresiami, tak zavolá na faru(barack-hause), dohodnú si cestu do Berlína, Merkel mu dá rozhrešenie(sľúbi ďalšie sankcie na Rusko) a 300 mil Eur a je na dva, tri mesiace vybavené.
Horšie pre USA sa stať nemohlo, ako sa stalo to, že vianočka sa odtrhla od stáda a postavila sa proti. To sa musí Nuland a Biden poriadne snažiť, aby z toho zostatku Jaceň a Poroš ešte niečo vyrobili. Alebo vsadia na opačnú kartu a budú stavať na vianočke? Nakoniec, aj ona je kamoškou Merkel, rovnako ako Poroš. Keď vyšla z áreštu a takmer mŕtva bola to práve Makrela, ktorá ju vypiplala.
Sú to naivné sliepky a pomýlili si miesto a príčinu. Mali demonštrovať pred obecným úradom v Kuneráde. Tam by bol zásah do čierneho, to by si aspoň čiastočne napravili reputáciu.
Zaujímavé je, že všetky transparenty sú z jedného zdroja. To ich vyrobia Kavecká? Alebo je to z dielne OLANO?
Lenže o odchode, czexite sa nebude rozhodovať v referende, ale na USA ambasade.
Lebo nie každý je kamarát. Čo je dovolené bohovi, nieje dovolené volovi.
Keď je za každý 7 respondent, tak to je 1/7 = 14%. Takže nech nezavádzajú.
A to si sa chcel sem pred 8 minútami presťahovať. Typický Čech, mení postoje podľa toho, odkiaľ fúka.
Naväzujem na tvoju vetu, že znamenalo by to precedens a ktorakoľvek krajina si môže privlastnit beztrestne územie svojho suseda......A čo NSR, keď si privlastnila územie svojho suseda, NDR. Oni môžu, lebo oni sú Nemci a im to USA-ci požehnali, no Rusi Rusov nemôžu?
Že ide o sestry špecialistky. To ma pobavilo. Ony sú také špecialistky, že môžu liečiť aj bez lekárov, keď aj väčšina lekárov tými špecialistami mieje? O aké špecialistky sa jedná?
Jedna vie pichnúť injekciu do ľavej ruky
Druhá do pravej ruky
Tretia do ľavej nohy
Ďalšia do ri-i.........................
Moje skúsenosti zo špitála - až na pár výnimiek stoja všetky za ho -o.
Danko a Kotleba. Môžeš si teraz sadnúť do rohu, zobrať vreckovku, možno sa ti uľaví.
Pripájam sa ku gratulácii. Veľmi často spomínam na komentátora v TV v tom čase. Vtedy sa hrával systém 4:2:4. V útoku hral štvorlístok - Veselý, Adamec, Stratil, Kabát. Jedenkrát, keď som sedel pred TV a bola tam vtedy aj 80-ročná babka, tak ten komentátor čítal tú zostavu a babka hneď reagovala:
"Čo to Stratil ten Adamec? Kábát ? A ešte je aj Veselý?
OĽaNO - a nevšimli ste si náhodou, že vám odlietávajú biele vrany? Ja na svojej ceste do práce registrujem už iba bilboard s cétéčkom a kompou. Predtým ich bolo neúrekom. No na tej kompe má Igorko nastriekaný nos čevenou farbou a tá jeho vrana tiež. Na ďalšom má odtrhnutú celú hlavu.
Zdá sa, že už aj voliči týchto milionárskych obyčajných ľudí sú nasrdení a sami robia poriadky s podvodníkmi.
Odporúčame