Suchánek mal lobovať za najdrahšie CT
Bazil - ty tu nižšie na mňa reaguješ, keď som napísal, že poslanci Smeru by si mali obliecť tričká - MATOVIČ KRYJE ZLODEJOV, že by nosili rovnako "debilné" tričká......
Ja si myslím, že takmer každý poslanec si váži poslanecký mandát a do parlamentu chodí riadne ustrojený v saku, košeli a kravate. To by sa len raz dvaja, traja poslanci obetovali a obliekli si tie tričká. Nie, ako ten Matovič, ktorý to tričko nosil pol roka a nielen do parlamentu, ale aj na tlačovky, futbal, plaváreň.... skrátka nosil ho stále, lebo je blb.