To ich potom budú ako lifrovať do Turecka a vyrábať z nich Sýrčanov? Lebo Lýbijci nemajú dôvod emigrovať, pretože tam už je sloboda a demokracia, ktorú tam už USA-ci a spojenci zaviedli. Naopak, do Sýrie ich Rusi bombardovať nepustili ani pod hrozbou chemických zbraní. To ich budú akože vyloďovávať na sýrskom pobreží a odťiaľ budú tranzitovať cez Turecko(výroba pasov) balkán až do Nemecka? Nemohli by ich vyloďovať v Taliansku a tam z nich urobiť Sýrčanov? Alebo odviezť rovno do Hamburgu a zriadiť mobilné pasové pracovisko na lodi?


