A ty si myslíš, že Maďari položili 90 km potrubia len preto, aby zabezpečili plyn pre Slovensko? Keby aj bol terminál v tom Chorvátsku, myslíš že by tam bolo dosť plynu aj pre Maďarsko a Slovensko? Sú tam rúry s dostatočnou kapacitou?
Nieje to náhodou tak, že keby Ukrajinci zastavili tranzit, tak Maďari pomrznú? My máme v zásobníkoch plyn na 200 dní a Maďari počítajú s tým, že by sme im niečo pustili. Tak je to.


