Staré porekadlo hovorí:"Keď ideš bojovať, musíš si zobrať flintu". No a čo urobil Bezák? Išiel bojovať holými rukami, lebo bol presvedčený, že má pravdu. Jemu nedošlo, že keď to všetko zmedializuje, tak Sokol je veľký taktik a stratég a zabezpečí si potrebnú výzbroj a muníciu?
Keď chcel Bezák dokázať Sokolovi zlodejinu, mal to urobiť potichu a patrične sa "vyzbrojiť". Skrátka, za blbosť a neschopnosť treba pykať. Sokol súboj vyhral, lebo je lepší hráč a bojovník a má aj lešiu výzbroj.
P.S. Nechcem týmto tvrdiť, že som na strane Sokola.


