A Obama už volal Merkel, že Rusi porušili Minsk 2 a treba uvaliť sankcie.
Rusi to porušili tým, že nezabránili tomu požiaru, pretože oni môžu za všetko čo sa na UA stane, Ukrajinci si už zvykli(napr. keby dali peniaze tým zlodejom, tí by nemuseli kradnúť...).


