Chlapci, píšete tu sprostosti. Musíte si uvedomiť, že finančnú neschopnosť Slovana zavinila EU sankciami na Rusko a samozrejme, ako aj v iných prípadoch, doplatil na to klub EU. Prečo nedala EU na sankčný zoznam aj majiteľa Chelsea Londýn Abramoviča? Odpoveď je jednoduchá, Chelsea by dopadla ako Slovan. No a vidíde, vyhrali PL.
To, že bude Slovan hrať KHL treba hodnotiť pozitívne už len kvôli tým divákom, ktorí chodia na zápasy a návševnosť(10 tis) nemá na slovenské pomery obdobu.


