Bitku sme prehrali, vojna sa iba začala, píšu ukrajinské médiá
Tá vojna zo strany UA fakt nieje ešte prehratá.
Máme informácie, že poslanec Frešo, ale aj Šebej iniciovali ďalší bod do mimoriadnej schôdze parlamentu, ktorá sa má zvolať na riešenie situácie na UA. Tento bod bude riešiť necitlivý prístup našich futbalistov k frustrovaným UA futbalistom. Menovaní vyzvú SFZ, aby vrátili chudákom UA futbalistom 3 body tým, že dobrovolne prehrajú odvetný zápas na Slovensku. V prípade, že Smer-áci budú bojkotovať mimoriadnu schôdzu, navrhnú odvolať Fica, ale aj Kozáka. Kozáka za klientelizmus, lebo nepostavil do brány deravého, ospravedlneného Muchu, ale svojho príbuzného Kozáčika. (Kozák-Kozáčik, rodinkárstvo priam okaté).