Prečo kriciš do sveta čo ti tvoj lekár povedal?
Ja tu nevidím, nepočujem nikoho do sveta kričať , len teba vidím kričať (asi prišli na teba halucinácie)
Prečo kriciš do sveta čo ti tvoj lekár povedal?
Ja tu nevidím, nepočujem nikoho do sveta kričať , len teba vidím kričať (asi prišli na teba halucinácie)
No keď na teba pozerám tak ty melieš z posledného (uvidím či to predýchaš, alebo ta odvezie záchranka)
To neviem či ide rusakov poraziť, ale teba ide poraziť vidím ty to na ústach.
Šach -mat:))))
Nikto s tebou nehraje šahy (znova ma utvrdzuješ, že si zrelý na ústav)
Ano, aj tak by sa dalo vlada nazvať
A naozaj nepriamo potvrdzuješ, že nemáš jasnú mysel
Klamú iba rusi .... Zasa máš smoluuuu
Na svete kde kto klame (zase si ma presvečil, že nemáš jasnú mysel)
Ale Nataša , nehraj nám tu bábkové divadielko, nikto ti tu neverí:))))
Myslím, že je už zrelí na ústav ( keď vás p. Adina prečíta ako Nataša)
My žijeme za svoje rusáčik!!!! My sme NATO!!!
My žijeme za svoje a popri tom živime aj NATO
Veď práve! Presne tak lietajú...ako tank :)))
Ako vravíš, keď sa zrazia s tým akože tankom, z F16 zostane pomačkaná krabica.
Nášmu východnému susedovi - totalitný, militantný AGRESOR - Rusko - ANEKTOVALO časť jeho územia. Východnú časť územia nášho východného suseda zase fašistický Ruský agresor OKUPUJE!
S vyše 20 ročnou OKUPÁCIOU našej vlasti Sovietským Ruskom máme vlastné skúsenosti.
Celi problém Krymu pre ameriku je, že ich Rusko predbehlo (Zrejme rusko si zobralo ponaučenie z Kosova, kde si teraz američania budujú najväčšiu základnu v EU)
Som proti akejkoľvek okupácii Slovenska. O 20 rokov môžme porovnať okupáciu Sovietským zväzom (Rusko nás zatiaľ neokupovalo) a okupáciou (skrytou - o to horšou) americkou.
Ešte dobre že sme v NATO.... Na nás ruské paprče nemôžu siahnuť
Zato teraz na nás môžu siahnuť americke (už to potajme aj robia)
Rusáci zúria že nás anektovať nemôžu lebo NATO!!! -> a Američania sa smejú, ako nás vymačkajú ( začali miliardíkom)
Ďalší dôkaz že NATO funguje!!! nič mi neostáva len súhlasiť
(nejak ty neslúží pamät ked ani nevieš že sa opakuješ.)
ako vidím, na Putinových vlasoch visí tvoje IQ ( kedže ich má poriedko, tak aj tvoje IQ je poriedke)
Na Slovensku po Slovenský ( alebo radšej po hebrejský)
Na Slovensku po slovenský (alebo radšej po hebrejský)
čo hovoríš ? píš po slovensky, lebo ti nebude rozumieť ani divá sviňa
čo hovoríš ? píš po slovensky, lebo ti nebude rozumieť ani divá sviňa
A to ty nevieš že to boli americkí špiony čo ich zabili tie ruske rakety
Tak vám treba Rusáci:)))))
Tak treba aj tebe, pretože aj ty nemáš čo popisuje botox (rozbite cesty, popadané mosty, -- ako chceš jazdiť po Slovensku s tým tvojím (asi jaguárom)
Odporúčame