Občania prosím nespliehajte sa na túto krajinu.
Občania prosím nespliehajte sa na túto krajinu.
Navrhoval by som podpísať takúto zmluvu s Čínou aj s Rukom. Potom nemusíme prispievať 1,2 HDP do NATO, nemusíme kupovať za miliardy vojenskú techniku (všetko obrovské peniaze). Štát by mal dostatok peňazí na zdravotníctvo, dôchodcov, na mosty a na všeličo iné. Nakoniec ani Nemecko, Belgicko a ďalší neprispievajú do NATO 1,2 HDP ako podtrhnutý Slováci.
To bol sen - ale pekný.
taSunka napísal - vysvetlil
práve som čítal, že Ukrajina sa chystá podať žalobu proti Rusku na Európsky súd za neustále odkladanie svojej invázie na Ukrajinu
Naše chudobné Slovensko schudobnie ešte viacej. Pretože zisky odchádzajú do EU, Ami zostáva už len bezplatné užívanie nášho štátu.
oprava - aby moja slovenčina nevypadala maďarský.
že všetko JE riadené ku konfliktu.
Stále sa vytvárajú situácie zvyšujúce napätie čo smeruje ku konfliktu. Povedal by som, že všetko riadené ku konfliktu. Preto sa pripravujú podmienky také, že Ami dodajú zbrane a generálov, Eu poskytne územie a vojakov. Uvedomujúc si túto situáciu, západná EU sa snaží svoje zbrane presunúť do východnej EU, aby sa konflikt odohral na východe, mimo ich územia, aby boli minimálne zasiahnutý konfliktom.
my sa na USA nemáme na čo sťažovať, nám len pomáhali...
TO NIE JE PRAVDA kacktusssik
Nikto nám nič za darmo nedá, ale nás dobre vyžmýka..(sluby sa slubujú, blázny sa radujú.sľuby nič nestoja, ak nám niečo sľubujú, tak nás chcú vyžmýchať)
Príklad z histórie.Na spojence ale my máme odjakživa smulu, viz Mníchovská dohoda (Anglie a Francie). (Viz kniha Stanislava Motla “Kam zmizel zlatý poklad republiky“. Popisuje utajované zápisy o navrácení československého měnového zlata, jež bylo podmíněno tím, že ČS. zaplatí USA a Velké Británii “daň za osvobození“,
Z obrannej Ami armády sa raz stane okupačná, tak ako sa stalo v Iraku. Irak požiadal odchod Ami armády zo svojej krajiny. A čo sa stalo, neodišli a tým sa stali razom okupačnou armádou a Irak ropnou kolóniou. Zmluva zaručuje, aj keď sme v NATO, Ami za každých okolnosti veliteľské postavenie.
Západným mocnostiam na čele s Ami ide o nerastné bohatstvo Ruska, hlavne plynu. (Rusko začalo budovať ďalší plynovod do Činy) Ak sa západu nepodarí podmaniť si tieto suroviny do r. 2030, Rusko bude dodávať plyn do Činy a nie do EU. To bude pre Ami a EU obrovský problém. Čina prestane nakupovať Ami plyn - veľka strata obchodu. EU stratí 50% (lacného) plynu. Následkom bude nedostatok plynu v EU a jeho veľké zdražovanie. Ami začne dodávať plyn do EU za vysoké ceny. Pretože obyvateľstvo nebude schopne nakupovať plyn za vysoké ceny, dodávky nebudú veľké. Potom plyn v EU si bude môcť dovoliť len bohatá vrstva obyvateľstva.
(mala odbočka od témy ale súvisiaca)
súhlasím a dodávam.
Z toho vidieť, že minister Naď uvažuje len na dva roky dopredu, čo je pre vládných činiteľov neprijateľne!
Som za aby USA odpojilo Rusko (asi aj Činu) od globálneho finančného finančného systému. Pretože v Rusku sa nevedia rozhýbať a budovať si sebestačnosť a tým nezávislosť.. USA potom už nebude môcť svoju infláciu vyvážať do Ruska . (ak to zamáva dolárom tak aj k nám).
( z každej obchodnej transakcie v dolároch USA majú neviem presne asi 2%).
Tak ako sa Rusko nevedelo rozhýbať v poľnohospodárstve a prevažnú väčšinu potravín nakupovalo. Po sankciach (čo nebolo nič príjemné pre Rusko) si začalo budovať svoju potravinovú sebestačnosť a dnes je popredný vývozca pšenice.
Potravinová sebestačnosť je prvá podmienka nezávislosti (aj Slovenska - aj Slovensko sa nevie rozhýbať)
(s tými potravinami som malinko odbočil od témy)
Viz kniha Stanislava Motla “Kam zmizel zlatý poklad republiky“. Popisuje zde také mnohá zajímavá setkání s pamětníky a zverějňuje utajované zápisy z vleklých a dramatických jednání o navrácení československého měnového zlata, jež bylo podmíněno tím, že Československo zaplatí USA a Velké Británii “daň za osvobození“, do niž spadaly mimo jiné uniformy a výzbroj nejenom živých, ale i padlých vojáku, včetně bomb, které naši letci shodili na Německo. Kdyby to tenkrát čechoslováci věděli, utíkali by i pak posilovat řady“spojencu“ ?
oprava
Ak chce (mala vlnka) minister Naď a hrstka politikov podpísať túto zmluvu, aj napriek tomu, že je takmer celý národ proti (veľká vlna cunami) , potom je prepotrebné uskutočniť predčasné voľby.
Slováci, Slovenky, národ môj, dobre si zapamätajte tuto dobu, kto je ZA a kto PROTI. Keď prídu voľby aby ste si spomenuli a nezabudli, kto je ZA a kto PROTI
Ak chce (mala vlnka) minister Naď a hrstka politikov podpísať túto zmluvu, aj napriek tomu, že je takmer celý národ proti (veľká vlna cunami) , potom je prepotrebné uskutočniť predčasné voľby.
Slováci, Slovenky, národ môj, dobre si zapamätajte tuto dobu, kto je za a kto proti. Keď prídu voľby aby ste si spomenuli a nezabudli, kto za a kto proti
Ak minister Naď , spolu s hŕstkou politikov vypracuje a chce podpísať takúto zmluvu a nevidí v nej vlastizradu, jeho a ich odbornosť je na nízkej úrovni. Ľudia s nízkou odbornosťou nemajú byť vo vláde.
Predsa zamatovú revolúciu v 98 sme uskutočnili s tým úmyslom, že v našej krajine nebudú žiadny cudzí vojaci!
Kto nebojuje za naše záujmy - bojuje za záujmy iných!
P.S. Správne napísal xko, že sa nezverejňujú žiadne prieskumy.
Zopakujem znova
Národ môj, už sme zabudli ako sme v 98 na Václavskom námestí štrngali klúčami a kričali, ja, ty, vy, všetci, celý národ kričal: Už nikdy viac cudzí vojaci na našom území.
a dodám
Minister Naď silou 101 819 volebných hlasov (veľmi malá sila voličov) a hŕstka politikov chce bez referenda podpísať za národ tak veľmi, veľmi závažnú zmluvu!!!
Národ môj, už sme zabudli ako sme v 98 na Václavskom námestí štrngali klúčami a kričali, ja, ty, vy a celý národ kričal: Už nikdy viac cudzí vojaci na našom území.
“. Popisuje zde také mnohá zajímavá setkání s pamětníky a zverějňuje utajované zápisy z vleklých a dramatických jednání o navrácení československého měnového zlata, jež bylo podmíněno tím, že Československo zaplatí USA a Velké Británii “daň za osvobození“, do niž spadaly mimo jiné uniformy a výzbroj nejenom živých, ale i padlých vojáku, včetně bomb, které naši letci shodili na Německo. Kdyby to tenkrát čechoslováci věděli, utíkali by i pak posilovat řady“spojencu“ ?
Na spojence ale my máme odjakživa smulu, viz Mníchovská dohoda (Anglie a Francie). Přesto ale tisíce našich mužu odešlo bojovat proti Hitlerovi právě do těchto zemí. Vrcholem všeho ale bylo, že Velká Británie účtovala váde Československa každou pušku, každou uniformu, každé ponožky, baťoch, zkrátka museli jsme zaplatit Anglii zlatem veškerou výzbroj i výstroj československých vojáku, a to i těch, kteři jako letci zachraňovali Velkou Británii. A co je ještě více zarážejíci, že jsme museli zlatem platit i za ty vojáky, kteří za Anglii padli. (Viz kniha Stanislava Motla “Kam zmizel zlatý poklad republiky“.
Nikto nám nič za darmo nedá, ale nás dobre vyžmýka.(sľuby nič nestoja, ak nám niečo sľubujú, tak nás chcú vyžmýchaťň
Príklad z histórie.
Národ môj, už sme zabudli ako sme v 98 na Václavskom námestí štrngali klúčami a kričali, ja, ty a celý národ kričal: Už nikdy viac cudzí vojaci na našom území.
Najlepší spojenec (proti niekomu) je taký
ktorého si nikdy nepotreboval nepotrebuješ ani nikdy nebudeš potrebovať
Odporúčame