Teraz už nie je Merkelova, takže to môžu urobiť. (Jasne že bez Rusov sa zaobídeme, len ake to bude mať dopady?)
Teraz už nie je Merkelova, takže to môžu urobiť. (Jasne že bez Rusov sa zaobídeme, len ake to bude mať dopady?)
Úplne súhlasím - dodam - VELMI sa to bude týkať aj Slovenska
Prikladám ešte raz svoj názor
No ja to vidím takto. Všetko sa pripravuje tak , ak by vznikol voj. konflikt, Ami dodajú zbrane a generálov , Eu poskytne územie a vojakov.
Ako sa hovorí do tretice všetko najlepšie, ale teraz by to bolo všetko najhoršie
No ja to vidím takto. Všetko sa pripravuje tak , ak by vznikol voj. konflikt, Ami dodajú zbrane a generálov , Eu poskytne územie a vojakov.
Ako sa hovorí do tretice všetko najlepšie, ale teraz by to bolo všetko najhoršie
Prítomnosť vojsk USA však naďalej ostane podmienená schválením slovenskou vládou.
Na objasnenie treba k tomu dodať aj B
Slovenská vláda bude vždy súhlasiť s Americkými požiadavkami.
takže teraz je to jasne.
Odporúčame