NATO je naša chudoba a smrť.
Nejak mi nevyšiel čas, tak aspoň.
NATO je naša chudoba a smrť.
Dneska som sa pekne pobavil (lepšie ako pozerať telku). Dúfam že zajtra budeme pokračovať, teda ak bude pršať.
Dobrú noc Vám všetkým.
Ahojte
:)))) Ich rakety im vybuchuju do ksichtu :))))
Nedávno im 5 vedcov zdechlo pri testovaní:)))))
Znovu sa opakuješ, neviem či je to z prepracovanosti alebo nejaka tvoja úchilka
Odporúčame