Clovek ma dostavat penziu podla toho co odviedol pre stat. Tu nezapocitavame prispevok celej rodiny pre spolocnost, ale individualny prispevok jednotliveho clena. Nemozeme predsa zapocitavat rodine kolko jej spolocnost prispela navyse oproti inej rodine a teraz nech jej rozdiel vrati spat.

