Tak toto je ta vasa cistota lepsoludia zo SME, DennikaN ci Aktuality, prezident - podvodnik! Zato sa tu navazate do pana Fica a Smeru. Toto bol vas kon, ktoreho ste pretlacali vo volbach na prezidenta pred Ficom. Toto je predseda jednej zo stran, ktoreho ste nam tu predstavovali, ako zaruku demokracie. A kde su odsudeni za stranu Smer, o ktorych nas tu balamutite, povedzte aspon jedneho? Nepopisatelna hanba, ked prvy obcan statu po prvy krat v nasej historii pospinil prezidentsky urad tym ze ho sud uznal vinnym.

