Vlado Gofa to zhodnotil velmi dobre, ako jednotlivci hraju teraz hraci vo velkom style, ale bude zalezat na kolektivnom vykone. Stvorica Slovakov bude hrat ligu majstrov a mnozstvo ostatnych europske sutaze, zda sa ze reprezentacia po rokoch upadku zacina napredovat a aj po pripadnom postupe na majstrovstva by nemusela byt za fackovacieho panaka.

