KDH prináša ľuďom slušnosť a skúsenosti
KDH povazujem na Slovensku za jednu stabilnu stranu, ktora ma urcite svoje miesto v politike na Slovensku. Na druhej strane vobec nechapem jej zaclenenie v tom co nazvem politicke spektrum. Kazdemu je jasne, ze su tu dva tabory, jeden chce novy svet, pricom zmenu nechce dosiahnut evolucnym sposobom, ale revolucnym sem mozno zaradit SaS, PS, ale aj cast OLANO. Je pre mna neuveritelne, ze KDH koketuje s touto skupinou, pretoze jej volic je uplne inak zmyslajuci a zo samej podstaty konzervativne zalozeny. Druhym taborom su strany, ktore odmietaju revolucne zmeny v spolocnosti a ak maju zmeny prebiehat musia byt evolucne. Do tejto supiny patri SMER, SNS, HLAS ale aj Republika a ciastocne Sme rodina. Je podla mna prirodzene, ze KDH ma rovnaku predstavu o zmene, takze ono ta spolupraca s taborom cislo jedna za ziadnych okolnosti nemoze fungovat bez straty tvare KDH.